CD30 Teybi Corsa C'ye Uygun mu?

karaşimşek_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ben bu akşam üstü bir CD30 teybi gördüm. CD çalar ve orjinalliği bozmayacak bir şey arıyordum. Acaba arabama uyumlu olur, saat ve direksiyon kumandasını çalıştırır mı? Yoksa da başka ne gibi alternatifleriniz var? Tavsiyelerinizi bekliyorum ona göre alacağım, iyi akşamlar...

Evet 2002 1.2 comfort easytronic arabam. Üstünde car 2004 sanırım teyp var,

maalesef olmaz çünkü display ekranında hata veriyor cdyi görmez sadece saat tarih ve havadurumu

direksiyon kumandası çalışır ve yukarıdaki yol bilgisayarı sadece tarih ve saat gösterir mi? Eğer çalıştırırsa alacağım.Ya da bu arabalara başka nasıl bir çözüm bulunabilir? (transmitter dışında, hiç memnun değilim)

kaset çalarda nasıl direksiyondan kumanda var anlayamadım?

azaten cd30 bişeye yaramıyor o paraya güzel bir teyp alsan daha iyi bence

Orjinalliği bozmamak adına hocam.. Peki sizce başka alternatifi var mı bu işin? Üstteki ekranla direksiyon kumandasını çalıştırabileceğim şekilde bir yolu varsa çok iyi olur.. Yardımınız için çok sağolun..

Hocam bende senin gibi çok uğraştım çok düşündüm ingilterelerden mi cd 30 mp3 getirtmedim. Ya girişleri uymadı ya ekran sorunu çıktı. En sonunda bi double dinden normale çevirici göz aldım birde pioneer teyp aldım usb cd aux çalarlı ve 1 yıldır kullanıyorum hem altını göz olarak kullanıyorum vs vs... bence çok uğraşma :) direksiyon aparatı içinde 50 tl verdim aparat aldım direksiyon kumandası da çalışıyor.

araç 2002 CD30 çalışmaz o sadece 2006 corsalara uygun. Uyması için anten kablosuna çevirici gerekecek ek tesisat çekilecek bilgi ekranı değişecek 2006 modelinki takılcak. Çalışması için teybin ya bilgi ekranıyla aynı araçtan çıkmış olması yada boşandırılarak sökülmüş olması gerekecek.

sizin için uygun teypler CAR2004,CDR500 VDO,CCR2006 yada teyp çerçevesiyle CAR300,400,500,600

Direksiyon kumandasını aktif edebileceğim aparatı nereden temin edebilirim?

Geri