CDC SAFE sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan IŞTIPLI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IŞTIPLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar. Philips ccr 600 oto teybine kod nasil girilir? Kodlar elimde radyo kodunu girdim calisiyor ancak CDye gecince CDC SAFE yaziyor yani cd changer kodunu girmem gerekiyor. CD CHANGER kodunu nasil girecegim konusunda yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler...

benimde kutupbaşını sökünce 1-2 sefer girmem gerekti, yanlış hatırlamıyorsam radyo kapalıyken cd düğmesine (kaset yanındaki yuvarlak resimli tuş) basılı tutarak radyoyu açıyordunuz, cd'ye basılı beklerken bir süre sonra ses gelmesi lazım

Selam arkadaslar. Philips ccr 600 oto teybine kod nasil girilir? Kodlar elimde radyo kodunu girdim calisiyor ancak CDye gecince CDC SAFE yaziyor yani cd changer kodunu girmem gerekiyor. CD CHANGER kodunu nasil girecegim konusunda yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler...

selamaçma tuşuyla as bastığında ilk işlemdeki radyo kodu girer açma cd tuşu ve as de cd kodu girer bilgine

Cok tesekkur ederim kardes, bir aydir gozume uyku girmiyordu hallettim sorunu. Bir soru daha sorcam, bu radyoya telefon baglanip konusulabiliyor mu, bilginiz var mi? Tekrar tesekkur ederim, Opeliniz dert gormesin :))

Geri