Cdr2005 teybi üst model mp3 lü orjinaliyle değiştirme olurmu

kazımbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2004 model vectra aracımın üstünde takılı olan orjinal teybini (cdr2005 siemens vdo) daha üst modellerde olan mp3 çalarlı modeli ile bilgi ekranıda dahil olmak üzere değiştirmek istedim. Fakat takacağım modelin soketi aracın üstündeki teybin soketiyle uyumsuz.
Bilgi aldığım bir kaç elektrikçide hiç uğraşmamamı çünkü olmayacağını söyledi.
Bu konuda bilgisi olan varmı
araştırdığım kadarıyla soket değiştirerek yapılabileceğini gördüm ama kararsız kaldım
ne yapmam lazım

Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

hangi modelle değiştireceksiniz?
kablolamayı diğer sokete aktarmak çok zor bir işlem değil.

mail adresimi değiştirdim

benim cd çalar sadece track çalıyor
bunu orjinal mp3 çalarlı olanıyla değiştirmek istedim ama takmak istediğim orjinal mp3 çalarlı teybin jakları aracın üstünde olanın jaklarıyla aynı değil daha büyük
araca takmak istediğim cihaz modeli cd30 mp3 diye geçiyor

kablolamayı diğer sokete aktarmak çok zor bir işlem değil demişsiniz ama sorduğum birkaç elektrikçi tamam ama beyne gidecek kabloyu nasıl yapacan gibi bişeyler söyledi tamda anlamadım kısaca olmaz hiç uğraşma dedi anlayacağın.

eğer yardım alacağım biri varsa telefon ya da adresi mesaj atın ya da bilgi verirseniz sevinirim

şöyle yapılabilir:2 ünitenin de üzerinde şeması mevcut zaten.sizdekinin soketini keserek (diğerini de keserek tabi) diğerinin yerine şemadaki gibi montajlayacaksınız.
beyine giden ekstra kablo vs yok.
bir ihtimal safe mode a geçebilir.tech2 ile tanıtımı gerekebilir.

637691.jpg

Geri