Cid ekran tarih göstermesi mümkünmüdür?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lampard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar android multimedya ekran montajı yaptım arabaya ve mp3 yada radyo çalarken cid ekrandaki sol tarafta radyo yada mp3 numarası yazıyor.şimdi sorum şu aracın orjinal teybini takıp teybi cid ekrandan boşandırırsak o mp3 radyo frekans bilgisi yazan bölümde sadece tarih bilgisi görünürmü ? Ya da tarih görünmezse ne görünür.amacım oranın boş görünmemesi.nedense çok rahatsız ediyor beni
Şu bölümde
371cf17cba3dbe3a5f1e81616181c064.jpg

Bu ekranda frekans bilgisi bazen kayboluyor boş görünüyor şı şekilde
3f394ac34745b95874fb191aed27bbe4.jpg

Ben de belki o bölümü tarih gösterecek şekilde yapmanın bir yolu vardır diye düşündüm.
Şükrü bey ve okican yani oktay bey yorumlarınızı merak ediyorum teşekkürler

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Konu benim çok dışımda :D
Şükrü bey beklenir

teşekkür ederim oktay bey.araştırmalarım sonucu olumlu gibi tabi şükrü beyi bekliyorum noktayı koyması için bi sitede şunu buldum
http://www.astra-h.ru/cid.html
aşağıdaki videoda ise interface kullanımlı bir araç var ve sol menü komple kapatılmış sanırım boşandırılmış düye düşünüyorum bunlar nasıl yapılıyor mümkünse sol menüde tarih görünsün her zaman yok olmuyorsa sol menü kapalı kalsın videodaki gibi yani araç sürekli yakıt bilgi menüsünü göstersin artık yapacak bişey yok

Aftermarket teyplerde ayarın Nasıl yapıldığını YouTube kanalımda anlatmıştım .eski bir video ama iş görür ...

https://m.youtube.com/watch?v=BGfcknkZL40

Ayar menüsü aktif olacaktır . Saat vs her şey gelir ...

Çok teşekkür ederim hemen deneyecem.umarım opcom versiyonunda ya da aracın vectra c oluşundan dolayı bir sorun yaşamam

Şükrü hocam az önce denedim 08-2010 clone opcom ile denedim alttaki menü çıkıyor ekran tipini seçmem için.ardından ise variant conf.. Menüsüne girerken de alttaki hatayı veriyor aracı astra h olarak da girdim modelini de farklı yıllar olarak da denedim olmadı olmadı sizce hatayı nerde yapıyorum
Burada cıd olan ları tek tek denedim
9c4c3fd3cc9b02dd9f86164968683a24.jpg

Variant .. menüsüne tıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum
44c260936e525d1505e6c83fb389c263.jpg

bir de bu işlemi yaparken multimedya teyp araca takılıydı.yani cdc 40 opera yı bağlayıp mı videonuzdaki işlemi yapmalıyım acaba ?kafayı yecem program variant konf... menüsü açılmıyor bir türlü.iki farklı opcom la da denedim açmadı özel bir opcom versiyon ya da belli opcomlarda mı açılıyor acaba o menü

OPCOM ların bazıları bunu yapıyor . 2010/08 china clone mu ?

BU versiyon la denedim.
v4W0BA.jpg

bununla da denedim Türkçe
QMOkmg.jpg

özel bir versiyon varsa indirip deneyeilirim

OPCOM ların bazıları bunu yapıyor . 2010/08 china clone mu ?

şükrü hocam son olarak bunu gerçekleştirebileceğim bir opcom versiyonu ya da farklı bir yöntem varmı mesela tech 2 ile bunu gerçekleştirebilirmiyim orjinal teybi takmadan.teşekkür ederim

Geri