cım(direksiyon kolon modülü)

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar sizinle birşey paylaşmak istiyorum astra h larda 1 ayöncesine kadar p1614 arıza verdiğinde cım değişiyordu şimdi fabrikadan yazı geldi yazılım yüklenerek hallediliyo arıza yani garantisi bitmiş arkadaşların küçük bi ihtimal aracının cımı kurtarılabiliyo cım fiyatı 950 ytl civarında haberiniz varmı bilmiyorum

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu cım ne işe yarar kabaca acıklarmısınız
şunun için sordum:
yakıt ikmalinden sonra depodaki yakıtı tanımama ve bazen de marş yapmama şikayeti ile goturdugum de bana CIM modulunun değişmesi gerektiğini soylemişlerdi Değiştirdiler ve de bu sorun kayboldu ama aynı donem de hız sabitleyici bazen kafasına gore devreye girmeme yapıyodu bunun da cım ile alakalı olabilecegini duzelmesi gerektiğini soylediler ancak bu hız sabitleyici sorunum halen devam ediyor
bu astra larda sık karsılasılan bir sorun mu yoksa servis beni oyalaıyor mu

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu astra larda sık karsılasılan bir sorun mu yoksa servis beni oyalaıyor mu

servis oyalamıyor. astralarda sık karşılaşılan problem.. bi tarafı arıza yapıyo götürüyon bu sefer başka bi tarafı sonra başka bitarafı........

bende cim değişti ama sonra en az 4 kere daha gittim 'cim'den dolayı, korna çlışmadı yaptılar, bu sefer direksiyondaki kumandalar çalışmadı yaptılar falan filan derken şimdi farlar açıkken korna arada bi çalışmıyo yani tekrar gidicem bakalım bu sefer ne çıkıcak :)...

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar abimdede 2006 model 1.3 cdti astra var bizde aynı sorunu yaşadık,korna çalmıyor ve direksiyon üzerindeki düğmelerde çalışmıyor,özel servise gittik adam değişmesi lazım dedi yenisi 910 falan dedi 5 dakika sonrada bende çıkması var takmasıyla birlikte 450 ytl olur dedi bende şüphelendim ve taktırmadım,sonrada sitemizde bir bakayım dedim,bazı arkadaşlar programdan bahsetmiş sonuç almıdınızmı?program atınca bizdekide düzelirmi?banada yardımcı olursanız sevinirim yoksa kornasız kalacaz:p

Son düzenleme:

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar abimdede 2006 model 1.3 cdti astra var bizde aynı sorunu yaşadık,korna çalmıyor ve direksiyon üzerindeki düğmelerde çalışmıyor,özel servise gittik adam değişmesi lazım dedi yenisi 910 falan dedi 5 dakika sonrada bende çıkması var takmasıyla birlikte 450 ytl olur dedi bende şüphelendim ve taktırmadım,sonrada sitemizde bir bakayım dedim,bazı arkadaşlar programdan bahsetmiş sonuç almıdınızmı?program atınca bizdekide düzelirmi?banada yardımcı olursanız sevinirim yoksa kornasız kalacaz:p
sonradan düzelmez bi programı war yüklenirse düzelme ihtimali war

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
biz tamir ediyoruz