çıtaları boyatsam mı? boyatmasam mı?

çıtaları boyatsam mı? boyatmasam mı?

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar Vectra B GT'min yan çıtalarıyla ön ve arka tampondaki siyah yerleri boyattırmayı düşünüyorum ama aklıma takılan bi kaç nokta war. Bunlardan birincisi bu boyama işlemi yakışır mı yoksa orjinal hali daha mı güzel? ikinci durum ise arabayı satarken siz alıcı olsanız "bu araba oynanmış" dermiydiniz? önerilerinizi bekliyorum...

bence kesinlikle boyatma.ben olsam dediğin gibi 2.el alıcı olsam bu araba ile oynanmış derim.ayrıcada yakışmıyor orjinalinden başka..

plastik durmasından iyidir.yakışıyo hemen boyat.

aslında arabanın rengine göre değişir bazı renklerde siyah kalması daha iyi duruyor ör. sütlü kahve renginde ki arabada güzel durur boyatırsan arabayı boğar ama gri siyah vs. renklerde ise boyat gitsin...

arabanın rengine göre folyoylada kaplayabilirsin...Satarkende sorun olmaz adama sölersin ister çıkarır ister öyle kullanmaya devam eder en azından geri dönüşümü olan bi işlem olur..

bi kaç tane boyanmış resim atıyorum boyanmamış resimde war
90295043ec6.jpg

11nh1.jpg

22td1.jpg

bence çok ykaışıyo b kasalra boyanması

kırmızı şeritlrimden dolayı ben karar veremedim boyatmaya ama senin araca çok yakısır
p renk giriye çok ykaışıyor b2 kasa gibi olmus resimlerdeki

sitede takip ediyorum ypatıran yda soranlar 300-500 bişiler diyolar

benim kuzen tanıdıga gitti yaptırdı adam para bile almadı corsa c ye

ustalar boya öncesi sürülen ilaçların çok pahalı oldugnu söylüyor ama öle olsa bedavaya yapmazlardı belkide iş emektedir :)

Geri