Clio sport 1.6 16v 110hp 148Nm vs.Astra 1.6 16v 115hp 115Nm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maximize
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maximize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Clio sport 1.6 16v 110hp 148Nm vs.Astra 1.6 16v 115hp 155Nm

Arkadaşlar arkadasım 2 gün önce clio sport 1.6 aldı mk2 kasa clio 3 bir alt kasası dün akşam rolling yaptık clio 1070 148nm sahip astra 1270 kilo 155nm tork 2 vites 60km hızlandığımız zaman kafa kafaya gidiyoruz clio yarım boy atıyor astra hızlanmaya baslıyor yavaş avaş ayırıyor km 180 geldiğinde 1,5 boy astra önde kapatıyor.clioda son susturucu mevut astra ise standart clio 4-5 boy ile ayırır diyordum ama olmadı.Şimdi clioya bir kaç işlem uygulanıcak k&n filitre kiti 51 düz boru orjinal son susturucu + subab ayarlarına bakılacak sonra tekrardan deniyeceğiz.

Son düzenleme:
valla kaza raporunun hız hanesinde 270 yazan bir clio sport (1.6 110 hp) gördüm.! tabi oynanmış ama kesinlikle turbo uygulaması vs yok. chip headers gibi uygulamalar yapılmış. halen atmosferik.

ilginç olmuş...

clionun motorumu sağır mı acaba ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar arkadasım 2 gün önce clio sport 1.6 aldı mk2 kasa clio 3 bir alt kasası dün akşam rolling yaptık clio 1070 148nm sahip astra 1270 kilo 155nm tork 2 vites 60km hızlandığımız zaman kafa kafaya gidiyoruz clio yarım boy atıyor astra hızlanmaya baslıyor yavaş avaş ayırıyor km 180 geldiğinde 1,5 boy astra önde kapatıyor.clioda son susturucu mevut astra ise standart clio 4-5 boy ile ayırır diyordum ama olmadı.Şimdi clioya bir kaç işlem uygulanıcak k&n filitre kiti 51 düz boru orjinal son susturucu + subab ayarlarına bakılacak sonra tekrardan deniyeceğiz.

benim bildiğim clio 110 nun 0 100 fabrika verisi 9.9 sn ve astra h ınki bundan fazla...pilotaj veya başka bir sorun olabilir...

bu arada bende geçen hafta 1.9 passat tdi ile denemede 160 da tahmini 3 boy atmıştım..neyse no off topic.. tdi std ama benimki deil :)

cilonun motor subapları yağ basıncı ile ayarlıyordur kendini..ayar olmaz ona.ayrıca clio gibi hafif bir aracın kısa mesafede astrayı geçememesi ilginç.şoför arabayı değil de kendini modifiye etsin bence:D

cilonun motor subapları yağ basıncı ile ayarlıyordur kendini..ayar olmaz ona.ayrıca clio gibi hafif bir aracın kısa mesafede astrayı geçememesi ilginç.şoför arabayı değil de kendini modifiye etsin bence:D
:kop::kop::kop:. Onur burda bizim bir arkadaşta var Clio sport 1.6 16v, 140hp güç üretiyor makine:
volkanuf2.jpg

Son düzenleme:
Geri