C'mon la ufak bir kaza yaptım

otoban ile normal yolu aynı zaten:rolleyes:

azami hız sınırlarıda aynı:rolleyes:
:good::good:yanii bu arada corsa tır kadar ağır ve büyük bir araç değil

free boy sana dıyecek bısey bulamıyorum ben. gecmıs olsun. yazımın davranıs seklın anlatısın hıtabın cok yanlış. baskalarının temızlıklerınıde KERİZLİK olarak yazman ayıp.

free boy sana dıyecek bısey bulamıyorum ben. gecmıs olsun. yazımın davranıs seklın anlatısın hıtabın cok yanlış. baskalarının temızlıklerınıde KERİZLİK olarak yazman ayıp.

:good: :good:

tırla ilgili başlıkta tır şöförünün de suçlu olduğunu çoğu kişi belirtti zaten...sen öndeki durduğunda duramayacaksan, o kadar yakına girmeyeceksin...bir de cd değiştiriyordum diyorsun...özrü kabahatinden büyük...her durana vuralım o zaman durulmaz diye...

artı çarptığın ve keriz olarak nitelendirdiğin insan belki olayın şokundan belki de sadece iyi niyetinden böyle bir yol izlemişken, senin bu tarz lafların emin ol birgün döner dolaşır seni bulur...yukarıda birisinin dediği gibi senin tamponunu da eline verir arkandan keriz derler...

neyse...

fazla yüklenmeyin arkadaşlar.
free boy hatasını daha yazarken anlamıştır bence.
olmuş bitmiş,geçmiş olsun arkadaşım,allah beterinden saklasın...

tırla ilgili başlıkta tır şöförünün de suçlu olduğunu çoğu kişi belirtti zaten...sen öndeki durduğunda duramayacaksan, o kadar yakına girmeyeceksin...bir de cd değiştiriyordum diyorsun...özrü kabahatinden büyük...her durana vuralım o zaman durulmaz diye...

artı çarptığın ve keriz olarak nitelendirdiğin insan belki olayın şokundan belki de sadece iyi niyetinden böyle bir yol izlemişken, senin bu tarz lafların emin ol birgün döner dolaşır seni bulur...yukarıda birisinin dediği gibi senin tamponunu da eline verir arkandan keriz derler...

neyse...

Tamamen katılıyorum...

Peki başka bir örnek vereyim.
Yokuş çıkarken ışıklarda durdum önümde de bir bayan vardı. Baktım yokuşta kaldırmakta biraz zorlanıyo hemen aracımı biraz geri aldım ki başıma dert açmasın diye. Sora hakkaten de kadın 2 kerede de aracını kaldıramadı ve kaydırdıkça kaydırdı. En sonunda bidaha denediğini görünce (arkamda dolu kaçamıyorum) dayandım kornaya indim elfreni kullanmasını gösterdim.
Peki ya çarpsaydı bana o konumdayken ve polis geldiğinde de o bana çarptı deyip yalan söyleseydi ben nasıl ispatlayacam?

birşey yok demeyelim

merhaba ben alp
yeni üye oldum, daha doğrusu 2005 opel corsa cdti aldım araç hakkında bilgi edineyim derken bu siteyi buldum ve hemen üye oldum.
Bende geçen hafta küçük bir kaza yaptım dıştan bakınca birşey yok ama servise gidince durumda hiçde öyle çıkmadı içerde baya bir bükülme varmış hatta klima davlumbazına kadar göçmüş

Geri