C'mon paketin farkı?

Benim bildiğim hepsine takılıyor ama yinede yetkili servisten bir bilgi alın isterseniz.

essentıa larda sısfarı varmı ? yenı cıkanlarda bırde aynalar falan govde rengı degıldı sanırım

alma arkadaşım. paranı al. başka bayiyle görüş.

sis farı yok, c'mon paket essentia da da yok zaten. ayna ve kapı kollarıda siyah her iki donanımda da . ama önemli değil çünkü aracı siyah renk aldık zaten. bu arada aradılar, araç hazırmış, gidip teslim alacağım 1-2 saate kadar. bu arada yorum yazan herkese teşekkür ederim. anladım ki aralarında fark yok. tekrar teşekkürler...

Son düzenleme:
sis farı yok, c'mon paket essentia da da yok zaten. ayna ve kapı kollarıda siyah her iki donanımda da . ama önemli değil çünkü aracı siyah renk aldık zaten. bu arada aradılar, araç hazırmış, gidip teslim alacağım 1-2 saate kadar. bu arada yorum yazan herkese teşekkür ederim. anladım ki aralarında fark yok. tekrar teşekkürler...

hayırlı olsun

hayırlı olsun ama keşke almasaydın..

Kesinlikle alma aracı böyle yaparak adamlara yüz veriyorsun bırak hatasını kabullensinler böylece OPEL'den üzerilerine ceza kesilir. Bu sayede böyle bir hata yapmama dikkat ederler. 1 Ay olsa da bekle,

Geri