C'mon Programlanabilir fonksiyonlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan turrann
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

turrann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C'mon Bilinmeyen Özellikler hepsi bu başlık altında

C'monumu yavaş yavaş tanımaya başlıyorum benim eski araca göre bazı özelliklerine hayran kalıyorum
mesela bu programlanabilme özelliği harika kitapçıkta 40. sayfada detaylı olarak anlatılıyor
örneğin istediğiniz hızda sizi uyarması arka sileceğin otomatik çalışması lead me car özelliği sollama sinyali otomatik kilitleme ses seviyesi gibi özellikler açtırmak için servise gidilirdi tabi bunlar gibi özellikleri olan araçlar için ama C'monda siz bunların ayarını yapıyorsun harika bir şey yapay zeka yaw :)

Son düzenleme:
verildiyse kusura bakmayın yeni üyeyim ama aracımı yavaş yavaş tanımaya başlıyorum benim eski araca göre bazı özelliklerine hayran kalıyorum
mesela bu programlanabilme özelliği harika kitapçıkta 40. sayfada detaylı olarak anlatılıyor
örneğin istediğiniz hızda sizi uyarması arka sileceğin otomatik çalışması lead me car özelliği sollama sinyali otomatik kilitleme ses seviyesi gibi özellikler açtırmak için servise gidilirdi tabi bunlar gibi özellikleri olan araçlar için ama C'monda siz bunların ayarını yapıyorsun harika bir şey yapay zeka yaw :)

nasıl ayar yapıyorsun?

araba kontaktayken silecek koluyla sinyal kolunu aynı anda kendine doğru çekiyorsun ekranda p1 den p8 kadar ayar gurubu çıkıyor oradan istediğin ayarı yapıyorsun

kitapçık varsa ordan oku yoksa anahtarı kontağa tak ama 1 de kalsın silecek ve sinyal kolunu kendine doğru 3 sn çekili tut ekrada p1 gibi şeyler yazar kitapçığa bakarak aç yada kapat o fonksiyonları ;)

Yahu hepsini anlatmıştım ben detaylı olarak ama bulamıyorum,bilen varsa link koysun :)

gerek yok arkadaşlar kitapçıtka herşey yazıyo güzelce. çok hoş fonksiyonlar var açıkcası

Tam hizmet budur ;)

lastscanrw4.jpg

Geri