çok acil

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sad-x
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, vectra b aracımdaki lpg tesisatı yüzünden aracımı kaldıramıyorum. Aracım olmadık bir yerde ve bir an önce bu sorunu çözmeliyim.

LPG gaz-benzin switch lambası kafayı yedi, kendi kendine yanıp sönüyor. onun yanıp sönmesine paralel motor arıza ışığı yanıp sönüyor. lpg tesisatını el ile nasıl komple devre dışı bırakırım?

sizlerden acil yardım bekliyorum.

edit : dediğim gibi aracı kaldıramıyorum, çalışmıyor-stop ediyor zorlatıp çalıştırsam yol ortasında yüksek hızda stop eder diye çok korkuyorum.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:01 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:21 ----------

çok şükür hallettim.

kafamı gözümü is yağ kurum ettim ama halloldu :D meğer bu lpg sigortalarından birisi atmış da adamlar bir bacaktan öbürüne birkaç tel atlatmışlar. o tellerde ark yapa yapa kararmış erimiş akmış temassızlık yapıyorlardı.

ama dün şehirlerarası yoldaydım ve yüksek hızdayken bu temassızlık yüzünden araba tekledi. şayet o teller hepten kopsaydı araba yüksek hızlarda stop edebilirdi ki Allah muhafaza. :mad:

arkadaşlar kara düzen iş yapan ustadan uzak durun bir sigortayı değiştirmeye erinen usta usta değildir, kasaptır.

Geri