Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selamın aleyküm millet noluyor burda ne yarışı bu böyle 700 km yi gördüm 1 depoyla 1.7 cdti :D gidip bende illa 1.3 mü alim yani bide uzun yoldan bahsediyosunuz ben istanbul içinde yaptım :D

aleykümselam yasinim senin safir ayrı bir canavar maşallah:D
sen dayanamaz basarsın rekor bana kalır:kop: mustafanında karnı acıkır biran önce bursaya gideyim iskender yiyeyim der rekor bana kalır:rolleyes:

aleyküm selam :D
bizim opelde cdti motorlar çıkmadan önce yani 2005 den önceki combolarda dti motor vardı ya 1.7 dti ler :D işte 2002 de bu kasa ilk çıktığında almıştık combo 1.7 dti onla tam 1052 yapmıştı... mazot lambası yanmış 1052 sonra ilk benzinlikten mazot almış :D

1.3 cdti combo ile de bir depo ile 850 filan yaptık... oda istanbul da yani şehir içinde ... ama hayatta çok basmaz yani normal e-5 de sahil yolunda filan en fazla 90 100 :D:D:D en basiti daha geçen gün bende arabadayım benzinlikteydik mazot alıcaktık göstergeye baktım 762 km idi daha lamba yandı benzinliğe girdik .... :D

yani 1.3 cdti combo ile rekorumuz 900 km
1.7 dti combo ile 1052 km ... :D 1.3 cdti ile daha çok mazot yakmışız.. :D

Son düzenleme:
bi fiestam olsa 1.6 tdci olsa sport versiyon olsa :D:D
tek kapı fiestalara takıldım bu ara yahu :D

hahhhaaaa güldürmeyin beni bu hafta sonu rekor kırarım valla :) taktikler bende. giderim sajjj jant koyar 13 inch takarım :)

abi 1.7 dti ile 1052 cdti motor ile değil dti motor 2002 yılında bu kasa yeni comboların ilk çıktığı sene :D manyak bi arabaydı o ya park halindeyken vurdular arabaya araba arabalıktan çıkmıştı yazık oldu ....

sen yaparsın abi... :D:D

o günler geride kaldı Mustafa eskiden genç birisiydi yollara düşer ince ayarlar yapar hatta sıcaklığı açar motoru dinlendirirdi oysa şimdi yaşlandı modifiye kısmına geçti yollar artık benim açılın gayri royal geliyor:):cool::hıh::D:rolleyes:

Son düzenleme:
ne oldu mustafa enjöktör muhabbetı oldumu cok konustuk bu konuyu benım enjektör cortladı tekı lpg nınkı :D

Geri