Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende yazayım rekorumu
geçen hafta antalya hal den aldım yola çıktım hız 90-140 istanbula geldim birazda burda kullandım ve 910kmyi gösterdiği anda ışık yaktı.

bende yazayım rekorumu
geçen hafta antalya hal den aldım yola çıktım hız 90-140 istanbula geldim birazda burda kullandım ve 910kmyi gösterdiği anda ışık yaktı.

Sinan rakamın gerçekten süper o hızlarda 850. km üstü gerçekten başarıdır aracına maşallah diyelim senide tebrik ediyorum.
benim en iyi rakamım 960.km artı çeyrek depo mazot bide yol bitmesydi ah ah ahh:(:confused:

ulan varya mustafa sende ortalıgı velmveye verdın araba gıtmıyor dıye :D

muhabbeti bi bilsem gülmekten şimdi yerelere yatarsın.

araba normalde max. süratlerini biliyorum tek tek.

3. viteste 120 görmesi lazım 110u geçmiyor kafayı yedim sonrada ne oldu diye düşünürken ben lastik ebatlarını 17 inch 40 yanaktı 45 koyunca acayip değişti.

5 viteste 150yi geçmiyor kafayı yedim resmen

meğersem yolda yalovaya gelirken radar var bende sabitlemişi 90 kmye bibaktım polis mokoko selam verdi durdurdu

beyfendi hızınız 108 ceza yiyeceksiniz :)
adama ne diller döktüm sabit hız diye allahtan hanımda söyledi adam inandı sonra gel dedim test et meğersem km yanış gösteriyormuş :) adam cezayı kesmedi mağdurluktan dolayı hahahahaha

muhabbeti bi bilsem gülmekten şimdi yerelere yatarsın.

araba normalde max. süratlerini biliyorum tek tek.

3. viteste 120 görmesi lazım 110u geçmiyor kafayı yedim sonrada ne oldu diye düşünürken ben lastik ebatlarını 17 inch 40 yanaktı 45 koyunca acayip değişti.

5 viteste 150yi geçmiyor kafayı yedim resmen

meğersem yolda yalovaya gelirken radar var bende sabitlemişi 90 kmye bibaktım polis mokoko selam verdi durdurdu

beyfendi hızınız 108 ceza yiyeceksiniz :)
adama ne diller döktüm sabit hız diye allahtan hanımda söyledi adam inandı sonra gel dedim test et meğersem km yanış gösteriyormuş :) adam cezayı kesmedi mağdurluktan dolayı hahahahaha

iyi kurtamışın arkadan plakaya kestilermi kaçışın yok dört gün önce ödedim 297 lira hala titriyorum:mad: hızımda otobanda 121 artık sütü üflemeyi bırak içmiyom bile:cry: 90.km gördüğüm yok:cool:

iyi kurtamışın arkadan plakaya kestilermi kaçışın yok dört gün önce ödedim 297 lira hala titriyorum:mad: hızımda otobanda 121 artık sütü üflemeyi bırak içmiyom bile:cry: 90.km gördüğüm yok:cool:

Abi sen bide bize sor geçen sene ramazan bayramı dönüşü bolu tüneli çıkışından 153 yada 143 fiandı öyle bir şey tam hatırlamıyorum öyle bi hızla çıkmış tünelden babam bizim astra h caravan ile tam ne toalrak hatırlamıyorum ama 300 tl ve üstü bir şeydi ceza yedik bir gün oturuyoruz posta geldi bi baktık bizim arabnın resmi var işte hızınız şu olması gerekn hız şu bu derken herşeyi yazıp postalamışalr plakaya cezayı kesmıişler... :D

Son düzenleme:
Geri