Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mustafayı tenkit değil tebrik etmek gerek asıl ben hanım köylüyüm Mustafa kendini kaptırmamış İstanbuldan Bursaya ama ben kaptırdım.. :(
Erenköy-Kadıköylüydüm artık Hanımköylüyüm

Mustafayı tenkit değil tebrik etmek gerek asıl ben hanım köylüyüm Mustafa kendini kaptırmamış İstanbuldan Bursaya ama ben kaptırdım.. :(
Erenköy-Kadıköylüydüm artık Hanımköylüyüm

yahu eskiden komşuymuşuz sağlık olsun bursada güzel şehir geçen ramazan bayramında orhaneliye askerlik arkadaşımı ailece ziyarete gittik hayran kaldım şehrinize tam yaşancak şehir.

olaya bak ya abi amman bursayı çok severdim amma hanımın köyü olduktan sonra bursa nanay :) gerenk yok valla bursadan döndüm güzel bi oh çektim köprüden geçtim :)

slm. Arkadaşlar bol muhabbetler.Benim araç 2003 model combo .Arabama angel far ve monza xenon aldım. Van'da takayım dedim olmadı. Beyin yandı geri yaptırdım .1 haftaya muğla-yatağana gelcem.Konya'da beklerim bir gün .Konya'da beyine zarar vermeden xenon takabilecek usta biliyor musunuz?Veya yakın yerde Aracınızda sonradan xenon takan oldu mu. Benim için can sıkıcı oldu bu mecara. Combolarda bu sorun var mı? Yoksa Van da bu işi yapacak usta bulamadım.

slm. Arkadaşlar bol muhabbetler.Benim araç 2003 model combo .Arabama angel far ve monza xenon aldım. Van'da takayım dedim olmadı. Beyin yandı geri yaptırdım .1 haftaya muğla-yatağana gelcem.Konya'da beklerim bir gün .Konya'da beyine zarar vermeden xenon takabilecek usta biliyor musunuz?Veya yakın yerde Aracınızda sonradan xenon takan oldu mu. Benim için can sıkıcı oldu bu mecara. Combolarda bu sorun var mı? Yoksa Van da bu işi yapacak usta bulamadım.

yaw ne kadar aptal var anlayamıyorum arkadaş ben 2 senedir xenon kullandım 6000 k hiç bi sorunda yaşamadım. mercekten sonra 4300 alayım dedim ampulleri beyni değiştirmeme gerek yoktu sonra ne mi gördüm. abs ışığım yanıyor geri zekalı adam beyni intercoller borusuna yapıştırmış diğerinde portatif olmuş bende yerini değiştidim adama diyorum böyle böyle dinlemdin beni abi ben bir sürü araba yapıyorum diyor sinirlerimi bozdular bu seferde xenonlar yanmıyor bu seferde beyin dediler kafayı yicem...

abi senin iş için bişey diyemiyorum ama mutlaka fara tak o işi yani beyin farın dibinde olsun

Geri