Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim opel combo ecu'su bozuldu. Xenon da sorun yok. Zannedersem elektiriği aküden ayrı çekmesi lazımdı ballasta. Öyle yazıyor kitabında. Ancak usta kafasına göre bağladı. Şimdi eski farları taktırttım. Sis farı bile takamadılar. Kalsın dedim.Süs olsun:). Konya'da bunları yapacak usta olursa oraya getireyim diyordum. Ancak bilen yok gibi.

bu arada bende xenon kullanıyorum 8000 k sislerde farlada aynı bende hiç sorun yok xenonların beynini farlara yakın tutmaya çalışın o yeterli oluyor bildiğim kadarıyla aküden de ayrı elektrik çekilmiyor

Az önce Konyadan Ertürk opel ile konuştum . Takmıyoruz dedi xenon. Beyine zarar veriyor falan. Ya takanlar nerde taktırdı. Yoksa orjinal mi onlar? Tamircilerin gözü korkmuş yanaşan yok. Hayırlısı.

ben arkadaşıma taktırdım oto elektrikçi kendisi hatta birlikte taktık :D sorunda çıkmadı

Xenon'un beynini hemen farın üstüne astı usta. Sonra sis farı için 30 amper bir sigortadan elektirik çekti. Tam oldu dedim. Beyin sapıttı gaz pedali çalışmadı falan 4-5 hata verdi. Sonra beyni tamir ettirdik şimdi .Ustalarında benim de gözüm korktu. Ama önceden aldığım bir çift angel far ve monza xenonlar elimde kaldı. 500 lira zarardayım xenon keyfimi bitirdiler. Beyine zarar vermeden bunları yapacak usta bulur muyum bilmiyorum.

angel farları takıp normal beyaz ampulle kullanın isterseniz istanbulda olsanız sorununuz çok kolay çözülebilir bi usta yapmasa bile öbürü kesin yapar

Benim opel combo ecu'su bozuldu. Xenon da sorun yok. Zannedersem elektiriği aküden ayrı çekmesi lazımdı ballasta. Öyle yazıyor kitabında. Ancak usta kafasına göre bağladı. Şimdi eski farları taktırttım. Sis farı bile takamadılar. Kalsın dedim.Süs olsun:). Konya'da bunları yapacak usta olursa oraya getireyim diyordum. Ancak bilen yok gibi.

konyadan niyazi abinin tafsiyesidir 2005 den beri combosunu götürmüş hep memnun ayrılmış ve servisin ödülleri var.
özkaymak yetkili servisi konya.

Geri