Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Buyrun Konyadan Niyazi benim :) nasıl yardımcı olabilirm :D

konyada var ustam bizim bi combocu abi var konyadan opeltmiydi acaba unuttum ama

Mustafa ayıp oluyo hemen unutuverdin beni :D

niyazi abi konya dan yardımcı olur size ama görünmüyor bu aralar galiba :)

Buralardayım Yasin işler sıkı idare edin ;)

konyadan niyazi abinin tafsiyesidir 2005 den beri combosunu götürmüş hep memnun ayrılmış ve servisin ödülleri var.
özkaymak yetkili servisi konya.

Aynen öyle ama hemen özel servisi (YILDIZ OPEL ) arıyorum soruyorum ve buraya yazıyorum..

Xenon'un beynini hemen farın üstüne astı usta. Sonra sis farı için 30 amper bir sigortadan elektirik çekti. Tam oldu dedim. Beyin sapıttı gaz pedali çalışmadı falan 4-5 hata verdi. Sonra beyni tamir ettirdik şimdi .Ustalarında benim de gözüm korktu. Ama önceden aldığım bir çift angel far ve monza xenonlar elimde kaldı. 500 lira zarardayım xenon keyfimi bitirdiler. Beyine zarar vermeden bunları yapacak usta bulur muyum bilmiyorum.

Sevgili İbrahim, Konya da özel servis Olan YILDIZ OPEL'deki arkadaşımla görüştüm.. İsmi Adem. Mercekli far ve xenon montajı yapılacak. Ufak tefek sorunlar var onlar halledilecek dedim.. Gelsin bakalım elektronik anlamda elimizden geleni yapalım eğer elimzden gelmeyen birşeyse tanıdığımız ve işini iyi yapan bir ustaya yönlendiririz sıkıntısı inşallah çözeriz dediler yardımcı oluruz dediler ;) Yalnız uğrayabileceğin saati yazarsan iyi olur usta bazen araçla servise gidiyor.. Ona göre haber vereyim onlara..

Sana özel Mesaj gönderdim cep telefonumu .. Konya ya gelirsen beni ara yardımcı olmaya çalışayım..

http://www.yildizopel.com

Son düzenleme:
abi valla kaynaşamadık yaş sınırında dolayı sanırm :)
buldun nihat abiyi kankan valla :)

abi valla kaynaşamadık yaş sınırında dolayı sanırm :)
buldun nihat abiyi kankan valla :)

Olur mu Mustafam yaş sınırı ne demek sende bizdensin diyecem olmıyacak.. bizde sendeniz genciz :D

Nihat abimde saydığım sevdiğim kıymetli bir insan eski dostluğumuz var onunla SENİN GİBİ tabiki kankam :D

Sevgili İbrahim, Konya da özel servis Olan YILDIZ OPEL'deki arkadaşımla görüştüm.. İsmi Adem. Mercekli far ve xenon montajı yapılacak. Ufak tefek sorunlar var onlar halledilecek dedim.. Gelsin bakalım elektronik anlamda elimizden geleni yapalım eğer elimzden gelmeyen birşeyse tanıdığımız ve işini iyi yapan bir ustaya yönlendiririz sıkıntısı inşallah çözeriz dediler yardımcı oluruz dediler ;) Yalnız uğrayabileceğin saati yazarsan iyi olur usta bazen araçla servise gidiyor.. Ona göre haber vereyim onlara..

Sana özel Mesaj gönderdim cep telefonumu .. Konya ya gelirsen beni ara yardımcı olmaya çalışayım..

http://www.yildizopel.com

işte combocu dayanaşması buna denir hepimiz aynı duyguyu yaşıyoruz combolar her zaman daha güçlü sağlam olmalı hangimizin aracı olacağı önemli değil.

Geri