Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
he valla karıştıryoruz aha far yoluna adım attım bile:o hayrolsun artık bende beyaz iyi ışıkla yol almak istiyorum gece sarı gitmekten bıktım yahu birazda royal aydınlıkta gitsin:):rolleyes:

birşey dikkatimi çekti bizim comboların diskleri oldukça sağlam olmalı bugüne kadar diskini değiştiren okumadım opelim netten ilanlardan uygun balata ve disk buldum ama dün yağ su değiştirirken kontrol ettik benim balatalar önler 10 veya 15 bin arkalar 30 bin yapacağını söylediler diskler ise gayet sağlammış bu arada bu balatalarla 43.bin yaptım bitmedi sizdeki ortalamalar nedir kaç binde balatayı değiştiriyorsunuz Niyazi abi sen bakıma gircen baktır bakalım balatalar diskler ne durumda.

Son düzenleme:
Hava filitresıni kutu ici denenebilir hatta comboda msf de deneriz açik hava filitresinı bursaya gelince Ama dizellerde pek makbul kilmiyor açik hava fılitresini

birşey dikkatimi çekti bizim comboların diskleri oldukça sağlam olmalı bugüne kadar diskini değiştiren okumadım opelim netten ilanlardan uygun balata ve disk buldum ama dün yağ su değiştirirken kontrol ettik benim balatalar önler 10 veya 15 bin arkalar 30 bin yapacağını söylediler diskler ise gayet sağlammış bu arada bu balatalarla 43.bin yaptım bitmedi sizdeki ortalamalar nedir kaç binde balatayı değiştiriyorsunuz Niyazi abi sen bakıma gircen baktır bakalım balatalar diskler ne durumda.

Abi ben 75.000 km bakımında ön balataları değiştirmiştim..Maşallah yani :) Arka balatalarıda bir sıkıntı yüzünden ki ben inanmıyorum 45.000 kmde YETKİLİ servis değiştirmişti... Yani sıkıntım yok sadece fren yapnca arasıra ses yapıyor o kadar.. :) Ama Diskleri kontrol ettirecem..

Niyazi abi bu bir rekor olmalı önleri 75. bin nasıl yaptın abey demek sende ben gibi takip mesafesini 100 metre civarında tutuyorsun arkamdan gelenler kulağımı çınlatsada umrumda değil arayı açarım firene az basarım:)

aynen öyle abi çok sık fren kullanmam...:D
75.000 km de ön balataları değiştirdim şimdi yeni ön balatalar BOSCH marka orjinal dendi ama arasıra fren yapınca ses yapıyor anlamadım..
Haftasonu bakıma gidince frenler diskler kontrol edilecek artık. :)

aynen öyle abi çok sık fren kullanmam...:D
75.000 km de ön balataları değiştirdim şimdi yeni ön balatalar BOSCH marka orjinal dendi ama arasıra fren yapınca ses yapıyor anlamadım..
Haftasonu bakıma gidince frenler diskler kontrol edilecek artık. :)

iyi olur abi kontrol ettir diskler belkide taşlanmak ister maviş hızlı ve güvenli dursun.

unutmadan kepenkleride açayım camlarıda gelen kişi açsın yahu kepenkler yağsız kalmış zorlandım:)

mustafa ata ile görüştüm bu akşam kısmet olursa aksaraya gelip alacam farları 140 liraya nakite tamam dedik sağolasın Allah razı olsun senden sen ok vermeseydin almaya cesaret edemezdim ufakta bir indirim yaptı arkadaş.

Nihat abi hayırlı olsun inşallah...Fiyatı çok iyi muayeneden geçmeside ayrı bir güzellik. Bu fiyata bende alırım ama Konya da zaten bulmam mümkün değil :) İnternettende güvenip alamıyorsun.

Günaydın herkese hayırlı huzurlu bereketlşi günler..

Pencereleri açtım havalansın garaj... Mis gibi hava var dışarıda :)

Son düzenleme:
Geri