Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sevgili Niyazi
İstanbul'da takmıyorlar yasak gelmiş

Ben de taktıracağım ama ilerleyen zamanda bizim OPEL TEAM'a gideceğim

İnşallah Alperciğim
Hele bir Ramazan'ı atlatalım belli olmaz Kocaeli tarafında akrabalar var
Onlara gelmişken sana da uğrarım diye düşünüyorum
Kocaeli-Karamürsel arası ne kadar mesafe

89439078hg8.jpg

61768443sr2.jpg

Haziran ayinda taktirdim ben Cruise Control. Fikrimi sorarsaniz, yrn hemen gidin taktirin derm. Arada babam kullaniyor araci bakkala bile imkani olsa CC acip da gidecek. Sinyal kolu deisior ve beyne yukleme yapilior. Masrafi 150 lira. Bu konfor icin az bile. Ozellikle yokus yukari cikislarda surucuden daha iyi gaz verior ve sıkıntısız, ekonomik bir sekilde motora hukmediyor. Adı aslinda hiz sinirlayici olsada teknik olarak hızı degil, devri sabitliyor. İsterseniz butonla gaz verebilir, hizi dusurebilirsiniz. 1 hafta icin alistiktan sonra ztn puf noktalarini ogreniorsunuz. Aracima binen otomobil sahibi bircok kisi ertesi gun servisten masrafini ve takilma imkanini sormaya basladi...

Comboda olması gerekenler

Kol dayama (ön,arka)
Ön camlar için rüzgarlık
chip :)
cruise control
cam filmi yada perde
xenon

bence olmazsa olmazlar ama hemen olmuyor :)

Valla ben xenon taktırmadım ama taktığım osram ampüllerden fazlasıyla memnunum.

O Saydıklarına ßide Dış Aksesuarları Eklesen Tam Süper Olacak Çıtalar vs..

Haziran ayinda taktirdim ben Cruise Control. Fikrimi sorarsaniz, yrn hemen gidin taktirin derm. Arada babam kullaniyor araci bakkala bile imkani olsa CC acip da gidecek. Sinyal kolu deisior ve beyne yukleme yapilior. Masrafi 150 lira. Bu konfor icin az bile. Ozellikle yokus yukari cikislarda surucuden daha iyi gaz verior ve sıkıntısız, ekonomik bir sekilde motora hukmediyor. Adı aslinda hiz sinirlayici olsada teknik olarak hızı degil, devri sabitliyor. İsterseniz butonla gaz verebilir, hizi dusurebilirsiniz. 1 hafta icin alistiktan sonra ztn puf noktalarini ogreniorsunuz. Aracima binen otomobil sahibi bircok kisi ertesi gun servisten masrafini ve takilma imkanini sormaya basladi...
En kısa zamanda ben de taktırmayı düşünüyorum

Bu arada imza kısmına ismi yazalım mutlaka
Kişilerin hitap etmesi açısından

Geri