Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi harbidende senin arabada bi çeyiz takımı yok istersen benim annemin hazırladıklarındada koyarız farın üzerin dantel iyi olur mübarek ev gibi abi geç olduğu için ilgilenemedim sabah gözüyle çeker mesuta vericem yarın onuda görücem zaten

kolçakla xenon resimlerini bekliyorum :)

Combo_Murat ;
4. Abant buluşmasında Konya'dan gelen arizona paketli combosu olan arkadaşın ismi ve nicki neydi?
Bu başlığa uğruyor mu?

Sezai Ağbi
Öncelilkle merhaba
Garaja uğramaz oldunuz
Özletiyorsunuz ağbi kendinizi

Sorunuza gelince ismi Murat'tı o arkadaşın ama
O da siteye fazla uğramadı o günden beri
İşlerinin çok yoğun ve sürekli seyahatte olduğunu biliyorum o kadar
Siteye online olursa mutlaka size mail atarım

Bu arada COMBO ile ilgili yeni bilgiler var mı ağbi
Saygılarımla

benzin ikaz gostergesinin 2 seviyesi var. Sabit ve yanip sonme seklinde. Sabitte benim gordugum kadariyla son 10lt, blipli ikazda ise bilemiorm. 770. km de sabit yanmaya basladi 815 civari yanip sonmeli sekilde... 825de istasyona girdim. 45 lt benzin aldm depo fullendi. Tabi tabancanin otomatik atmasi kastettigim sey. 52lt depomuz olduguna gore ve "son uyari" ikazdan sonra 10km daha yaptigima gore, kalsa kalsa 3-4 ltden fazla kalmaz die dusunuordmki bu beni biraz sasirtti. depoda 8lt varken bu kdr dip olmamasi lzm gostergenin. Sizin izleniminiz nedir? Bu arada kendi sabir ve ekonomi rekorumu kirdim snrm, ilk ikaz isiginda 770km, 2. ikaz isina kadarda 820~km...

Selam garaj

Dün gece saat 04:00 sularında karamürsel'den ankaraya doğru yola çıktım yaklaşık olarak 5 litre kalan depomu fulleyip yola koyuldum. 3 saat 20 dakika sonra Ankaraya sincan sapağından giriş yaptım. Ortalama hızım 120 ila 140 arasında değişti. Devirimde 3000 devrin altına düşürmedim. Tam tamına yarım depo benzin yaktım.

Saat 20:45 suların dönüşe geçtim ki bu sırada Ankara içerisinde bilkentte bayağı bi gezindim. Saat 24:00'da karamürsel'e giriş yaptım ortalama hızım 130 ila 150 arasında değişti devrim düzenli olarak 4000 civarında idi.

Şu an depo sanırım en fazla 3 yada 5 litre kalcak şekilde bitti. Toplamda 828 KM yol yaptım

Yol İzlenimlerim

- Combo gerçekten kullanımı ve konforu gerçekten inanılmaz rahat bir araç olduğunu anladım.+

- Kolçağın faydasını gerçekten çok fazla gördüm. Verdiğim paranın son kuruşuna kadar helal olsun.

- Dönüşte inanılmaz derece yağmur olmasına karşın yol tutuş gerçekten çok iyiydi. (Michelin Energy lastikleri mevcut araçta)

- Silecek hızını yağmura göre ayarlama olayı gerçekten çok güzel ve kullanışlı bir özellik olmuş

- Bu araca Cruise Control ( Hız Sabitleyici ) taktırdığım anda benim gözümde BMW yada MERCEDES'ten hiçbir farkı yok konfor ve sürüş olarak.

- 1.3 motorla uzun yola yapılmaz diyen arkadaşları şiddetle kınıyorum. Vakti zamanında 1.6 benzinli araç kullanmış biri olarak uzun yolda gerçekten çok iyi bir performans aldığıma inanıyorum. Devirli kullanıldığı sürece gerek rampada gerek sollamada gerçekten istenilen tepkileri verebiliyor araç.

- Toplam olarak 4 kişi gittik. Karamürsel - Ankara arası tek kişi yolcu bileti 30 YTL. Gidiş geliş + şehir içinde yaptığım onca yolu hesaba katarsak kişi başı en azından 80 YTL yol masrafı tutardı. Kısa bir hesapla sadece 125 YTL'ye 4 kişi Ankara'ya gidip geldik.

sizlerden çok özür diliyorum acil bi bursa yapmam gerekti ve işim çok yoğundu nete hiç giremedim yarın fotolar elinizde olacaktır

Selam garaj

Dün gece saat 04:00 sularında karamürsel'den ankaraya doğru yola çıktım yaklaşık olarak 5 litre kalan depomu fulleyip yola koyuldum. 3 saat 20 dakika sonra Ankaraya sincan sapağından giriş yaptım. Ortalama hızım 120 ila 140 arasında değişti. Devirimde 3000 devrin altına düşürmedim. Tam tamına yarım depo benzin yaktım.

Saat 20:45 suların dönüşe geçtim ki bu sırada Ankara içerisinde bilkentte bayağı bi gezindim. Saat 24:00'da karamürsel'e giriş yaptım ortalama hızım 130 ila 150 arasında değişti devrim düzenli olarak 4000 civarında idi.

Şu an depo sanırım en fazla 3 yada 5 litre kalcak şekilde bitti. Toplamda 828 KM yol yaptım

Yol İzlenimlerim

- Combo gerçekten kullanımı ve konforu gerçekten inanılmaz rahat bir araç olduğunu anladım.+

- Kolçağın faydasını gerçekten çok fazla gördüm. Verdiğim paranın son kuruşuna kadar helal olsun.

- Dönüşte inanılmaz derece yağmur olmasına karşın yol tutuş gerçekten çok iyiydi. (Michelin Energy lastikleri mevcut araçta)

- Silecek hızını yağmura göre ayarlama olayı gerçekten çok güzel ve kullanışlı bir özellik olmuş

- Bu araca Cruise Control ( Hız Sabitleyici ) taktırdığım anda benim gözümde BMW yada MERCEDES'ten hiçbir farkı yok konfor ve sürüş olarak.

- 1.3 motorla uzun yola yapılmaz diyen arkadaşları şiddetle kınıyorum. Vakti zamanında 1.6 benzinli araç kullanmış biri olarak uzun yolda gerçekten çok iyi bir performans aldığıma inanıyorum. Devirli kullanıldığı sürece gerek rampada gerek sollamada gerçekten istenilen tepkileri verebiliyor araç.

- Toplam olarak 4 kişi gittik. Karamürsel - Ankara arası tek kişi yolcu bileti 30 YTL. Gidiş geliş + şehir içinde yaptığım onca yolu hesaba katarsak kişi başı en azından 80 YTL yol masrafı tutardı. Kısa bir hesapla sadece 125 YTL'ye 4 kişi Ankara'ya gidip geldik.
Bu kadar değerlendirmeden sonra ne yazılabilir ki;

İyi ki varsın COMBO

Bilgilendirmen için sağol Alper

günaydın arkadaşlar..

Hayırlı Cumalarrr.. (Bugün Murat abiden önce söliyim :) )

Geri