Compenant Takım + Anfi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Goktan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Goktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkada$lar uzun bir sorum olacak , forumlarda o kadar çok deneyimli we tecrübeli arkada$ war ki eminim çok güzel aydınlanıcam konuda..
Aracımın stock teybini dei$tirmeden 4 çıkı$lı bi anfi alsam öndeki stock compenantın yerine jbl in kompenantını arkaya da 3 yollu bi jbl hopörlör taksam olur mu ? yani bana olur gibi geldi ama tabi siz daha iyi bilirsiniz ,
bir de bi alt ba$lıkta belirttiğim gibi aracımda bazen ses kısılması oluor kendini güwenli mode a alıomu$ ısınınca , $imdi bu uygulamayı yapsam sorunum daha da artar mı ? çünkü çok sık olmuo bu ısınmadan dolayı ses kısılması . bu anfiyle hopörlör ü bağlasam daha çok ısınırmı we bu sistemi aracıma takabilir miyim . bir de ankara da bu i$i ba$arıyla becericek i$çiliği güzel we ucuz bir tanıdık warmıdır acep..
hepinize ii forumlar dilerim..

çok kolay yapılan bir işlemdir şu an aracımda bahsettiğiniz şekilde kullanıyorum artı olarak woofer var bir de...

teybin ısınmasından dolayı ses kısılma problemini ilk kez sizde duydum bir servise gösterin derim...

bende hiç bir problem yok ;)

woofer daha önce kullandım sora çok ba$ ağrısı çekiorum migren war :S
woofersız bu üstte yazdıklarım olursa walla süper olur , zaten compenantlar gayet güzel ses werio
mesela aynanın ordaki tiz in oraya jbl in tiz i sığarmı bilen war mı ?
bir de astra h 2005 model aracım ön ve arka hoporlorün boyuları ne acaba ? 13 mü 16 mı ?

Son düzenleme:
önler 16cm arkalar 13 cm ama ufak bi tadilat ile 16cm uydurulabiliyor diye biliyorum.

bu işlem olur.ana üniteni iyi bir amfi ile desteklersen ısınma nedeniyle kapanma sorunu da ortadan kalkar.

teybin preamfisini kullanacağın için çıkışları ısınmayacak ve bu dertten kurtulcaksın benzer bir başlık açılmıştı son seste ses kısılması diye

Geri