component tavsiye edebilecek kimse var mı?

EvolutionX

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpine sps 171a serisi mid takımı var ön kapılarda ama sağ kapıdaki cızırtı yapıyor bazenleride ses kesiyor buda canımı sıkıyor neden yaptığını da bilmiyorum bu yüzdende değişip alpine spx 17 pro component takımı almayı düşünüyorum
anfim dls a5 modeli destekler mi acaba bununda bilgisini verirseniz sevinirim

alpine spx17 ler 100 watt rms görünüyor.
amfin max 2 kanal 85 watt.destekler sorun olmaz.
bence önce sağ kapıdaki sorunu belirle.belki de basit bir kablo veya montaj hatasıdır.

complar anfiyi çok sevmiyor önleri direk teyipten alırsan cızırtı olmayacağını zannediyorum veya filitreni değiştir

Arkadaslar Compları Direk Teybe Baglarsak nasıl olur illa amfi kullanmak zorundamıyız Player 4*52 Sony

yüksek rms li comp u teybe bağlamak???
4*52 sonynin vereceği güç 4*10 falandır.compları besleyemez.
amfisiz comptan performans çıkmaz.

merhaba
ben pioneer tavsiye ederim
iyi günler

mid takımı yani kompanentler teybe bağlanamaz çünkü teybin verceği güç 4*10 veya 4*12 civarı birşeydir max ancak anfiler bunun katkat üstünü verebilecek güçtedirler bence kicker ds serisi kompanent ve jbl gto75.4 anfi kullanabilirsin çokta kaliteli bir ses alırsın

bilgiler için teşekkürler
ön mid leri kontrol edicem eğer bağlantı hatası varsa onu düzelticem yoksa spx 17pro alıcam büyük ihtimalle
oktay abi anfimin besleyeceğini söyledi bu mid i

kardeş ben önlere jbl compenant taktım zaten compenantın amacı gücünü direk anfiden almasıdır çok güzel ses veriyo tavsiye ederim eğer durumun varsa arkalarada tak içerde duramazsın

Geri