Corsa 2008 model modifiye düşüncelerinizi bekliyorum.

osmanberk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.
Benim 2008 corsa aracım var.
aracım gri. 1.3 dizel 75 beygir. en boş paket :D 2.el aldım geçen sene. 98bine geldi aracım.
yeni başladım bişeyler yapmaya.
işe üst tavan ve cam filmi yaptırmakla başladım, devamında.
-jant&lastik bakınıyorum. 17 düşünüyorum ama herkes kaldırmaz etmez diyor?
sizler ne düşünürsünüz?
-arka difüzör ve egzoz ve 3 cm yay düşünüyorum bi yandan da.
-sis farlarını açtırıcam bide tabii. :D
verebileceğiniz tavsiyleri, şunu eklesen daha yakışır dediklerinizi dinlemek isterim.
şimdiden sağolun.
iyi akşamlar.

Usta ön sisi arka sise baglat bu bi tavsiye ben öyle yaptıracagım :)
Yere basınca arabamız cok guzel ve sport duruyor bana sorarsan ben yaptırmam ama guzel durdugunuda ınkar etmem :)
Çelik jant konusunda bu benım dusuncem ; Çok kollu veya kalın ve az kollu secılmelı arkalar kampana oldugundan sırıtmamalı...
Konsola set halınde satılan sıyah kaplama yapabılırsın cok guzel oluyor hatta cüzi bi fiyata bulabılırsen bende alabılırım :)
Krom kapı çıtaları guzel duruyor bunu onerırım ama asırıya gıdıp heryerını kromla doldurma :)
1,2 aracımda 16 inc celık jant var ve ben 18 ınc audi jantlarına su anda kafamı takmıs durumdayım ne yaparım bılmıyorum ama arabanın havasını degıstırecegıne emınım :) araban kaldırır yanı korkma.. yakıtın bırazcık artabılır...
Eger butcen uygun ise Body Kit yaptırabilirsin...
şimdilik aklıma gelenler bunlar aklıma geldıkce eklerım :)

jant konusunda haklısın usta bende çok kollu düşünüyorum ama aklımı çeldin şimdi o.z. nin ultra leggera jantlarının replikalarını düşünüyorum 18mi koysam diyede düşünmeye başlamadım değil
body kit olayındada opcleri görünce içim gidiyo ama tampon altlarına etek olanları hiç beğenmiyorum yaylarıda sizce bastırsammı yeni yaymı taksam birde angel far koyup memnun olan varmı acaba :)

jant konusunda haklısın usta bende çok kollu düşünüyorum ama aklımı çeldin şimdi o.z. nin ultra leggera jantlarının replikalarını düşünüyorum 18mi koysam diyede düşünmeye başlamadım değil
body kit olayındada opcleri görünce içim gidiyo ama tampon altlarına etek olanları hiç beğenmiyorum yaylarıda sizce bastırsammı yeni yaymı taksam birde angel far koyup memnun olan varmı acaba :)

Usta ben 1.2 corsama bile 18 jant dusunebılıyorsam sende gayet alabılırsın yakıtın artabılır bırazda motorunun tepkısı azalabılır ama bence bu sorun degıl zaten ben motoruda yormadan kullanıyorum...
18 jant takarsan basmana pek gerek kalmaz gıbıme gelıyor :)
Zenon far takıcaksan junyan far alman daha mantıklı, karsıdan gelenın gozlerıne zarar vermemek ıcın ... Bu iş bence gayet ciddi eger karsıdan gelenın gozlerını çıplak zenon ıle alırsanız yanlıslıkla sızın hayatınıza bıle kastedebilir , zira benım bayagı gozumu alıyor cıplak zenonllar... Angelli farlar pıyasada mevcut fakat bayagı pahalılar...

Son düzenleme:
Geri