Corsa - 207

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 414
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

414

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk konumu böyle açayım istedim.. Düşünün ki elinizde 2004 model bir corsa var, lakin ikinci bir araç olarak 2011 model 207 de kenarıda duruyor. Hangisi seçersiniz demeyeceğim bende 207'yi seçerim :D

Şöyle bir durum da mevcut tabi; amacım modifiye sınırını zorlamadan araba üstünde birkaç hoşuma giden şeyler yapmak..

Corsa 1.2 benzinli ve model yılı sayesinde modifiye açısından rahat rahat istediğimi yapabileceğim edebileceğim bir araba. 207 ise 2 senelik garanti kapsamında ve dizel olduğundan motor modifiyesi için ileride bir şey yapamama sorunu olabilir. Gerçi pek anlamıyorum bu işlerden, ne olur ne gider diye.. O yüzden soruyorum ya siz olsanız hangisini seçerdiniz?

Umarım anlatabilmişimdir derdimi. Bekleyeyim mi 207'yi yoksa hemen corsa ile başlayayım mı bir şeylere?

bence 207 yi bekle daha güzel sonuçlar çıkarırsın kafana göre eminim corsa ya yağıcağın masrafların üstüne 207 nin zamanı geldiğinde onada bişeyler yapmak isticeksin bu işin sonu yok çünkü boş yere masraf olur =) 207 den ufak ufak başla bence özellikle far kaşı yapmanı öneririm 207 için gerçekten araba çok haşin bakıyor ozaman geçen gün gördüm bir tane far kaşlı mükemmeldi =) sonuç olarak tercih senin karar senin zevk senin emre kardeş =)

207 duruş itibari ile modifiye daha uygun bir şekli var corsa ise daha sempatik al evine komidinin üstüne koy denecek kadar şıkk bir araç

207_1.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 640x482 VE 88KB.
dscf4397kg7.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x600 VE 140KB.
dscf4393eo5.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 800x602 VE 151KB.
dscf4400rf3.jpg

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Sanırım 207 ile yola devam edeceğim :) Bu zamana kadar bekledim, birkaç sene daha bekleriz bazı şeyler için..

Ha bir de konu açılmışken sorayım; aracı garanti kapsamından çıkarmayacak türden modifiyeler neler olur? Bilgisizlik böyle bir şey olsa gerek :)

bende bi 207 dizel kullanıcısı olarak 207 yi tercih et derim.çünkü 207 zaten çok çekici bi araç sadece camlara film yapsan.rc tamponu taksan bi yay bi jant bide xenon kit. tamamdır fazlası zarar :)

Peugeot, Opel'e göre herzaman daha şık olmuştur.

Zamanında biz de 306 gti ile astra gsi arasında çok tartışma yapmıştık.

Geri