Corsa alıcam ama kafamda sorular var?

ercanhayta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.A arkadaşlar;
Benim 2003 model corsam vardı sattım şimdi 2011 model corsa almak istiyorum opelden başka markada düşünmüyorum.Size izninizle bir kaç soru sormak istiyorum:

1-Corsa dizel (cdtı) olarak hangi modeli tavsiye edersiniz.Yakıt olarak ne yakar?
2-Birde araştırdığım kadarıyla 75 hp ile 95 hp Corsalar var.Benim aklımdaki corsa
1.3 cdtı enjoy 75 hp sizce nasıl yakıtı,gidişi memnun kalır mıyım?

Vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.
SAYGILAR

20 tllik mazotla şehir içi 120 105 km arası gidiyorum fullediğimdede 850 900 km yapıyor şehir içi tabi şehir dışı ne yapar bilmiyorum benimki 75lik enjoy 111. cam tavan esp opsiyonlu düz vites özellik olarakta epey dolu vede ağır

birde şu arka kapı çatırtısı var oda adamı çıldırtıyor:D

valla Corsa alanlardan bir şikayet gelmiyor , bende sizin gibi kararsızdım 2010 111.yıl cdti alırken ama forumda dolaştıkça , test sürüşü yapmadan aldım arabayı şuan da da çok memnunum, an itibari ile yakıt tüketimim 4,9 lt/100 km gösteriyor , antalyada şehir içi kullanıyorum hep, 75 hp 1.3 cdti uçmuyor ama çok hız meraklıs değilseniz ve çok çok seri bi araba istiyorum demiyosanız ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar . basarsanız gider de ama tabi o zaman yakıt artar , be n yakıt odaklı kullanıyorum arabamı , hız falan aranmıyorum sonuç 4,9 lt /100 km. bu devirde bence en önemliside bu....

a.s almışken bence 90 hp lik olanını alın, birde sınıf atlatın bana kalırsa Astra derim.

Geri