corsa c aracımın cd okuyucusu hakkında?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan metin_7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımı yenı aldım daha bır ay olalı 2 gun fln oldu dun cd doldurayım dedım cdcıden bos bır cd aldım pırınco markalı 25e yakın mp3 muzık attım ıcıne aracın ustunde mp3 yazmasına ragmen cd de cızık olmamasına ragmen eror cd verıyor gerı verıyor cdyı ndn oluyor bu ben hıc muzık cdsı yapıp dınleyemıyecekmıyım :cry::cry:

Nero ile yazdıgım bir sürü cd yi aracımda dinliyorum, x24 gibi ortalama hızlarda yazdiriyorum sorun olmuyor.princo marka cd bende kullaniyorum, sorun yasamadim

evet bende x24le yazdırdım pırınco marka benımkıde ama eror cd dedı gerı verdı elımde orjınal cdlerde var ve coook cızıkler tek takısta okuyor hıc kesıntısız dınlıyorum hatta nasıl analrım bozuk olup olmadııgnı?

Bir de Nero Express veya Nero Smart Express vs. Programlarla Dene Sürükle-Bırak Şeklinde Kopyalarsan CD yi okumaz ;)

Ayrıca Windows Media Player den de Ses CD si yap deme ayrıca CD yi taktığında Ses CDsi Yaz Deme , Nero dan Şaşma Derim ,
Olmadıysa Bir Orjinal CD AL.. 16 Şarkılık Bir CDyi 10 TL gibi bir fiyattan veriyorlar...
E Ben Hala Olmuyom İnat Değil mi diyorsa Bir Servise Göster veya Kullanım Kitapçığını Oku Bence , Yapılcak Başka Bir Şey de Kalmıyor Zaten.. Ama Hemen Umutsuzluğa Kapılma :rolleyes:

En düşük hızda yazdırmayı deneyin..

boş cd takınca windows un kendi cd yazma şeyi çıkıyo hani..

ben orda yazıyodum, ne zamandır yazmadım.. nero falan yok yani.. cd ler maxell

cd yi yazarken ' bazı özel oynatıcalar için ' falan diye geçen yeri tıklıyorum ben yani mp3

cd markasının pek önemli olduğunu düşünmüyorum, yani bi keresinde princo marka cd oynattığımı çok net hatırlıyorum..

umarım sorun teyipte değildir..

bu arada error cd yazısını görmüştüm galiba bende, yani başka cd ile ve ya başka bir arkadaşınızdan rica edin size cd hazırlasın, belki siz bi noktada yanlış yaptınız

hiç sanmıyorum ama cd yi ters takma gibi bir hata yapmamışsınızdır heralde ?

Geri