corsa c jant

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ophelci
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ophelci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DSCN2484.webp

Jantların göbekleri yok mu , yoksa sen mi takmadın, birde kırmızı bir şerit bu jantları daha iyi gösterir diye düşünüyorum

Kusura bakma ama ne amaçla konuyu açtığını anlamadım.
Aracın hakkında yorumlarımızı soruyorsan,bence farklı bir jant alıcaksan kesinlikle Astra h 10 kollu jantları olmalı yok ben üzerindekinleri kulanıcağım diyorsan jantların beyaz olsa ve jant göbekleri de olsa daha hoş olur.Kapı direklerinide folyo ile kaplarsan cam bütünlüğü sağlarsın ve de maşbiyel olmazsa olmaz çok değiştirecektir aracının görünüşünü.Bir de kampana ve kaliperleride metalık mavi gibi hem göstertişli hemde fazla sırıtmayacak bir renkle bolarsan çok daha hoş olur.
Benim tavsiyelerim bunlar.

Son düzenleme:
Kusura bakma ama ne amaçla konuyu açtığını anlamadım.
Aracın hakkında yorumlarımızı soruyorsan,bence farklı bir jant alıcaksan kesinlikle Astra h 10 kollu jantları olmalı yok ben üzerindekinleri kulanıcağım diyorsan jantların beyaz olsa ve jant göbekleri de olsa daha hoş olur.Kapı direklerinide folyo ile kaplarsan cam bütünlüğü sağlarsın ve de maşbiyel olmazsa olmaz çok değiştirecektir aracının görünüşünü.Bir de kampana ve kaliperleride metalık mavi gibi hem göstertişli hemde fazla sırıtmayacak bir renkle bolarsan çok daha hoş olur.
Benim tavsiyelerim bunlar.

jant gobeklerı var fakat taktım ınan hıc ıyı durmuyor!!! ayrıca kırmızı serıtte cektım fakat oda lastık yanak kalın oldugu ıcın ıyı durmadı ama cam arası dedıgını ınsallah haftasonu yaptırıcam ama metalık mavı kampana nasıl olur bılmıyorum arac beyaz sıyah ıle butunlemek ıstıyorum ama mavı bı garıp olmazmı??

her zamanki gibi siyah ve beyazın uyumu.. bence güzel.. kapı direği folyoda güzel olabilir arkadaşların dediği gibi

yavaş yavaş değişimlere devam ediyorsun selçuk :)

yavaş yavaş değişimlere devam ediyorsun selçuk :)

aynen sertancım aynen farlara led döşedik bugun ayrıca park ampullerini sinyallere bağlayıp kırmızı yaptık sarı degıl kırmızı :) bıde zanon taktık 10000 k fotoları yarın koyuyorum kardeşim .

hayırlısı olsun resimlerini bekliyorum 10000k xenonlar farların mercekli olunca göstermiyor ama orjinal farlı olunca çok güzel gösteriyor :)
kazasız belasız inşallah

hayırlısı olsun resimlerini bekliyorum 10000k xenonlar farların mercekli olunca göstermiyor ama orjinal farlı olunca çok güzel gösteriyor :)
kazasız belasız inşallah

yaw kardeşim resim çekmeye fırsatım bi türlü olmadı ya ama bugün yarın koyarım yok farlarım mercekli değil biiyosun orjinal ama cok harika oldu sagol kardeşim ya bi türlü görüşemedik ayıp vallahi bize :)

Geri