corsa c yay

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan GFBarısh
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GFBarısh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar corsa c ye 6 ila 8 cm yay koyarsam cok surtme yaparmı davlumbazları sokmem gerekıcekmı acaba yardımız please =))) tesekkurlerrr ...

benim araba orjinal, tümseklerden çok yavaş geçmeme rağmen geçen tamponun altını vurmuşum..
corsa zaten alçak en fazla 3 cm indir...
ayrıca geçen bi abi yay falan taktıktan sonra arabanın ön düzendeki açılar bozuldu galiba araba hafif sağa çekiyo falan dedi..
açıkçası orjinalliğini bozmaktan korkarım ben ama sen bilirsin..
kamber açıları mı ne diyolar hani o açılar bozuldu galiba diyo, bu konuda bilginiz var mı? ben ilerde orjinal 16 inc gsi jantı ve 1.5 cm indirmeyi düşünüyorum ama işte dediğim gibi korktum

aslında corsalarda genelde on daha alcak arkası ise daha havada kalıo neden acaba arası ve onunun de aynı esıtlıkte olmasını ıstıorum onun ıcın ne yapmam gerekıcek acaba ....

Orjinal olarak cadde tiip 5cm in altında yay yok bildiğim kadarıyla

koninin amortisörlerinde ön ve arkayı ayrı ayrı ayarlayabiliyorsun

Turkiye sartlarinda kullanim acisindan cok sikinti cekersin. 4 en ideal olani. Almanyada 11-12 indiren var :) Ama arac yerle bir.

4 cm ı koydummu arkası cok havada kalırmı acaba arkadaslar ben acıkcası dedıgım gıbı 2 tarafında esıt olmasını ıstıoyorumda :))

bende yay var verıyım sana 0 km eıbach :D pm at yardımcı oluyum

ben 6 cm taktım hıc sorun yok ama tabıkı cukurlarda tumseklerde cok dıkkatlı olman grekıyor!!!

Geri