corsa cdti

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
daha 2 aylık opel kullanıcısıyım.daha önce değişik marka model araçlarım olmuştu.4 ay öncede kullandığım nissan almera'yla takla attım ve raç pert oldu.şimdi opel corsa ( 2005 cdti) kullanıyorum.araç işçilik ve yakıt olarak tatmin edici.yalnız dikkatimi çeken bir husus var.özellikle sıkışık trafikte hararet yukarıya doğru yükseliyor ve hiç fan açıldığına şahit olmadım.daha önce kullandığım araçlarda böyle bir olay yoktu.bu corsaların genelinde mi böyle yoksa sadece benim aracımda bir problemmi var?paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En tıkanık trafikte bile yazın hararet ibresi dik konumu hiç geçmedi oda 90 derece galiba...suyuna falan baktır..

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wlla bende hiç fanın çalıştığını duymadım ama yazın aşırı sıcaklarda klimayı çalıştırınca fan da onunla beraber çalışıyor. ama hararetle ilgili hiç sorun yaşamadım

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kkendini üye arşivinde bir tanıtsaydın arkadaşım birde bu konuyu eğer teknik servis bölümüne açarsan daha fazla yardım alabilirsin

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sorry forumda çok yeniyim

masques

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de hareket halindeyken duymadım hiç belki çalışıyoda ben farketmiyorum yada çalışmıyor :D