Corsa d 1,4 otomatik lpg

corsam active

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bir ay önce corsa d 1,4 otomatik benzinli
aldım,günde ortalama 85 km garanti yol yapıyorum,fazlası var eksiği yok.lpg taktırmak istiyorum ama burada okuduklarım dan
biraz kararsızkaldım lpg markası konusunda.sizce bu model araca hangi marka taktırmalıyım,yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

1.4 araca atiker marka lpg yeterli olacaktır ancak tabi bütçe uygunsa brc zavoli v.s. markaları tercih etmek her zaman daha iyidir (enjektör ömrü malzeme kalitesi v.s. bakımından).. lpg markasından önce iyi bir lpg servisi ve ustası bulun ve bilindik heryerde servis ağı olan bir markaya yönelmeniz sizin yararınıza olacaktır.

hazanh kardeşim teşekkür eder fikirlerini değerlendireceğim.biraz daha araştırıp karar vereceğim...buradan baylaşırım...slm lar...

1.6 otomatık astrada 34000 km dır kullanıyorum 3 yıl olmustur hıc sıkıntı yasamadım sızın aracınız ıcınde yeterlı olacaktır

benzin fiyatları epey uçmuş bknz: http://benzin.finansx.com/ 02 Ekim 2013 Çarşamba Türkiye geneli ortalama litre pompa fiyatı 4,97 TL'den satılmaktadır. deniyor.

günde 50 km den fazla yol katediyorsanız kesinlikle lpg taktırmanızı öneririm

Merhaba arkadaşlar bir ay önce corsa d 1,4 otomatik benzinli
aldım,günde ortalama 85 km garanti yol yapıyorum,fazlası var eksiği yok.lpg taktırmak istiyorum ama burada okuduklarım dan
biraz kararsızkaldım lpg markası konusunda.sizce bu model araca hangi marka taktırmalıyım,yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar , iyi bir LPG ustası ıle sorunsuz bır sekılde uzun yıllar lpg ye bınılebılecegını dusunuyorum , bu yuzden bakımsız bır sekılde 35 bın km sorunsuz gezdıgımız (hala gezıyoruz) aracımıza taktırdıgım kiti ,aynı yerden randevu alarak 2012 model corsa d 1.2 aracıma taktırmak ıcın bu ayın 10 unda randevu aldım , eger ıstersenız bırlıkte gidip LPG montajımızı yaptırabılırız ;) İşçiligine guvendıgım bır yerdır ve ızmırde oldukca bılındık bıryerdır sahibi makina muhendısı oldugundan motorunuza uygun olan kıtı arastırıp soyluyor ;)
Istersenız ozelden mesajlasabılırız ;)

NOT: Kurum ile hıcbır baglantım yoktur sadece 1 adet aracımızı ve cevremdekı bıkac kısının aracını ordan LPG ile tanıstırdık ve hıcbırımızde sorun yasamadık... Zaten guvenmedıgım bıyer olsa 2012 model hemde A12X..
Kodlu motoruma LPG taktırtmazdım...

Geri