corsa d active için hoporler tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan stonkeep
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

stonkeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım ıcın hoperler alacağim yanlız kac cm olucak bu hoporlerler bılgısı olan paylasa bılırmı ondekıler 16 cm sanırım arkadakıler ufak gozukuyor 13 cm acaba ?
4 tane 16cm alsam arkalara uyarmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Önler 16 cm arkalar 13 cm' dir fakat arkaları dekubaj testere ile yuvayı genişletince 16 oluyormuş. Asıl önemli olan hoparlörün arka mıknatıs kısmının kapı arka saca değmemesi ve kesim sonrası etrafının yalıtılıp pas olmaması için rötüşlenmesi. Nette yapanları okumuştum bir araştırın.

arkaya 13tür 16cm uymaz. Hee uydurabilir belki yer varsada her bassı vurduğunda sinir edici vibrasyon sesi gelir.

Son düzenleme:
Önler 16 cm arkalar 13 cm' dir fakat arkaları dekubaj testere ile yuvayı genişletince 16 oluyormuş. Asıl önemli olan hoparlörün arka mıknatıs kısmının kapı arka saca değmemesi ve kesim sonrası etrafının yalıtılıp pas olmaması için rötüşlenmesi. Nette yapanları okumuştum bir araştırın.

Arkadaşlar, hoparlör konusunda sizlerin bu yaklaşımlarınızı okuyup gördükten sonra ben iyi yapmışım kendimce dedim, aracım yeni 2014 corsa active müzik setini değiştirdim geri görüş kamerası dahil dvd bilgisayar bağlantı vs. 4 hoparlör var dediler öndeki tıvitırlarıda fabrika hoparlör sayıyor sonradan ses sistemini kontrol edip arka hoparlör yok vede servistekilerin biri bir dediğine uymuyor biri var biri yok diyor danışmanları bilgilendirmemişler biraz bağırma derken orjinal hoparlörlerleri taktırdım 200 tl ye bir daha uğraşmayayım şimdi kalitesini gösterdi ve sizlerin bu paylaşımından sonra iyiki yaptırmışım belki fiyatı fazla ama olsun bir defa yapıyorsun değer, iyi araştırıp yapmak işi en iyisi arkadaşlar paylaşımlarımız güzel teşekkürler..

Geri