Corsa D Enjoy Yay Ve XENON

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan JuMMpeR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JuMMpeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aranızda yeniyim aracımı alalı 2 aya yakın oldu ve şu anda ufak tefek işlerini halletmeye çalışıyorum. Aracım Gri renk cam tavanlı Orjinal jantları fümeye boyadım biraz daha güzelleşti fakat bana sanki biraz yüksek geldi arkadaşım almanyadan 3,5 cm fk marka yay getirecek ama sürtermi sürtmezmi korkusu var :S fk marka yayların fazla bastığını bir o kadarda sert olduğunu biliyorum ama öğrenci hali bi yerden kısmadan bi yeri yapmaya para yetmiyor :)

Ayrıca elimde eski aracımdan çıkan xenon takımı var far + sis yanlız 10.000K fakat ampüller oturmuyor yenilerini alacağım ampüllerin modeli ne onu bilmediğimden olurmu olmazmı tereddüt ediyorum

corsa d ye fk marka 5 cm yay taktık ve önleri de ayrıca preslettik sürtme problemi filan yok
sis farına gelince de h11 olarak geçiyo ampul çeşitleri

kısa farlara mercek olmadan ve sis farına xenon takmasanızda insanlar daha fazla kör olmasa artık??? hem belki bu sayede sis farına gerçekten ihtiyacınız olunca önünüzü görürsünüz

Arkadaşlar aranızda yeniyim aracımı alalı 2 aya yakın oldu ve şu anda ufak tefek işlerini halletmeye çalışıyorum. Aracım Gri renk cam tavanlı Orjinal jantları fümeye boyadım biraz daha güzelleşti fakat bana sanki biraz yüksek geldi arkadaşım almanyadan 3,5 cm fk marka yay getirecek ama sürtermi sürtmezmi korkusu var :S fk marka yayların fazla bastığını bir o kadarda sert olduğunu biliyorum ama öğrenci hali bi yerden kısmadan bi yeri yapmaya para yetmiyor :)

Ayrıca elimde eski aracımdan çıkan xenon takımı var far + sis yanlız 10.000K fakat ampüller oturmuyor yenilerini alacağım ampüllerin modeli ne onu bilmediğimden olurmu olmazmı tereddüt ediyorum
aracınızın resmini koyarsanız fikir alışverişi yapabiliriz

Arkadaslar yerimi bilmiyorum ama aracımda 3cm Kw Yay var sol ön sag önden yarım cm kadar fazladan düşüklüğü var belki 1 cm kadar anlam veremiyorum bu konuya

Geri