Corsa D far değişimi

dnzksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var , ilk sorum: Resimdeki 2013 model corsa d aracımın sağ farında çatlak mevcut.Tampon onarımını yaptırdım ancak farda kararsız kaldığım için henüz yaptırmadım. Sizce orjinal çıkma sağ far mı takayım yoksa takım olarak sağ-sol yan sanayi far mı önerirsiniz . Eğer takım olarak değiştirmeyi düşünürsek makyajlı kasadaki siyahlı farlar benim aracıma uyar mı ?
ikinci sorum diğer fotograftaki sis kapakları benim aracımın tamponuna sorunsuz uyuyor mu . Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

1584020119401.png

1584020140745.png

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
orj. çıkma önerimdir bir far temizleyen yerler var oralara gidip farları siyah yaptırabilirsiniz

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajlı kasanın siyah farları sizin aracınıza uyar. Sis kapakları da uyar. Kaskonuz varsa farkını verip siyah far taktırabilirsiniz. Çıkma orijinal parça, sıfır yan sanayiden her zaman iyidir. Orijinal farın açılması pek tavsiye edilen bir şey değildir kendiniz yapacaksanız olur ancak elalem kendi malı gibi davranmaz.

dnzksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajlı kasanın siyah farları sizin aracınıza uyar. Sis kapakları da uyar. Kaskonuz varsa farkını verip siyah far taktırabilirsiniz. Çıkma orijinal parça, sıfır yan sanayiden her zaman iyidir. Orijinal farın açılması pek tavsiye edilen bir şey değildir kendiniz yapacaksanız olur ancak elalem kendi malı gibi davranmaz.
çok teşekkürler , çıkma olarak araştırıyorum şu an

Alixxx

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
çok teşekkürler , çıkma olarak araştırıyorum şu an

Ben olsam çıkma almam. Bi kere o hataya düştüm. Ünallar otodan far aldım gelen farı görseniz kafayı yerdiniz. Aradım pardon gönderin değişelim dediler. Gönderdim gelen far ilk gelenden biraz daha iyiydi ama o da bana göre berbattı. Onu çöpe attım gittim bir çift sıfır aldım. Çıkmayı yanlış hatırlamıyorsam 300 gibi bi fiyata alırken sıfırın tekini 350 ye aldım. Sonra kalan teki de sahibinden üzerinden sattım ama görerek alacaksanız birşey diyemem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dnzksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ünallarda bulmuştum ama ünalların kendine has bi durum sanırım çünkü beni de uyarmışlardı oradan alma diye. başka bi yerden görerek almayı düşünüyorum.