Corsa D Gizli Menü Açılmıyor

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracım daha önce Insp uyarısı verdiğinde elektrikçide sildirmiştim. Aradan baya zaman geçti, silecek ve sinyal kolunu aynı anda çektiğimde gizli menüye ulaşamıyorum. Bilginiz var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: Nobran

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gizli menüyü açmak için izlediğiniz yolu tarif etmeniz mümkün müdür acaba ?

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Silecek ve sinyal kolunu aynı anda direksiyona doğru çektiğimde P1,P2,P3 gibi ayarların olduğu menü açılıyordu şu an açılmıyor.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silecek ve sinyal kolunu aynı anda direksiyona doğru çektiğimde P1,P2,P3 gibi ayarların olduğu menü açılıyordu şu an açılmıyor.

Anahtarı sadece kontağa taktıktan sonra silecek ve sinyal kollarını çektiğinizde açılmıyor mu? Kontağı 1 ya da 2. kademeye falan çevirirseniz o şekilde açılmıyor sadece kontağa taktıktan sonra açabilirsiniz. Bir zamanlar ben de kontağı çevirdikten sonra açmaya çalıştığım için bozuldu zannetmiştim o sebepten sordum hocam.

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hepsini denedim açılmıyor maalesef.

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bilen kimse yok mu, opel genel merkeze mail attım yetkili servise yönlendirdiler.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsini denedim açılmıyor maalesef.

Ben şahsen bu noktadan sonra size yardım edemeyeceğim çünkü çözümünü bilmiyorum ancak nickinize bakarak Ankara' da olduğunuzu tahmin ediyorum. Size bu konuda yetkili servise alternatif olarak kesin çözümü sunabilecek bir ustaya yönlendirebilirim eğer isterseniz.

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben şahsen bu noktadan sonra size yardım edemeyeceğim çünkü çözümünü bilmiyorum ancak nickinize bakarak Ankara' da olduğunuzu tahmin ediyorum. Size bu konuda yetkili servise alternatif olarak kesin çözümü sunabilecek bir ustaya yönlendirebilirim eğer isterseniz.

Olur usta tavsiyesi alabilirim, teşekkürler.

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracımı bugün kontağı çevirdiğimde gösterge lambalarının yanmaması ve anahtarı çevirince aracın çalışmaması sorunu nedeniyle önce elektrikçiye ardından anahtarcıya gösterdim. Direksiyonu komple söküp kontak termiğini temizleyip yağladılar. Hem aracın çalışmama sorunu hem de P1-P7 araç kişiselleştirme menüsüne ulaşamama sorunum çözüldü. Bazen burada gresle ilgili iletkenlik sorunu olabiliyormuş. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa doğrudan anahtarcıya gösterebilirsiniz.