Corsa D ilginç arızalar vermeye başladı (Lütfen Yardım)

corsad23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba, 2008 corsa d 136 binde son zamanlarda resmen araçtan soğudum direksiyon sütunundan ses geliyor abs lambası 100km hıza gelince yanıyor kontağı aç kapa yapıyorum sönüyor cihaza bağlattım direksiyon açı sensörü hatası dediler? Birde bugün yeni sorun başladı vites boştayken sağa sola oynattığımda çık çık çık ses yapıyor sürtünme sesi gibi rahatlıkla duyabiliyorum Elazığ özel Opel servisleri sorunlarımı malesef çözemedi önerisi veya bilgisi olan varmıdır?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba, 2008 corsa d 136 binde son zamanlarda resmen araçtan soğudum direksiyon sütunundan ses geliyor abs lambası 100km hıza gelince yanıyor kontağı aç kapa yapıyorum sönüyor cihaza bağlattım direksiyon açı sensörü hatası dediler? Birde bugün yeni sorun başladı vites boştayken sağa sola oynattığımda çık çık çık ses yapıyor sürtünme sesi gibi rahatlıkla duyabiliyorum Elazığ özel Opel servisleri sorunlarımı malesef çözemedi önerisi veya bilgisi olan varmıdır?

direksiyon yamuksa eğer arıza verir.rot ayarı ile direksiyon düzeltilir.sorun devam ederse açı sensörü değişmek zorunda gibi gözüküyor.vites zamanla boşluk yapıyor maalesef.tamir takımı yada vites halatlarıyla çözülebilir eğer tamir takımı varsa

corsad23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açı sensörü degisiyomu yoksa komple direksiyon kovanımı değisiyo bide ilginç olan hız 100 olunca direk abs yanıyor

unal4141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar 2012 corsa d aracımda açı sensörü arızası veriyor. 3 4 aydır bu şekilde kullanıyorum bazen 90- 100 km hız civarında abs ışığı yanıyor. Düşük hızlarda hiç abs yakmadı. Abs ışığı yanmadığı zamanlarda gayet güzel çalışıyor ama artık sorunu temelli çözmek istiyorum. 3 ay sonra arabanın muayenesi var sıkıntı yaşatırmı bu durum. Benzer sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlar var mı. Nerede nasıl çözdünüz

ahmet375

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar 2012 corsa d aracımda açı sensörü arızası veriyor. 3 4 aydır bu şekilde kullanıyorum bazen 90- 100 km hız civarında abs ışığı yanıyor. Düşük hızlarda hiç abs yakmadı. Abs ışığı yanmadığı zamanlarda gayet güzel çalışıyor ama artık sorunu temelli çözmek istiyorum. 3 ay sonra arabanın muayenesi var sıkıntı yaşatırmı bu durum. Benzer sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlar var mı. Nerede nasıl çözdünüz

Konu hortladi ama cozebildinizmi sorunu

Mehnet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel corsa direksiyon aci sensoru c460

Merhaba opel corsa 1.3cdti

C460 direksiyon aci sensoru hata veriyor cihazda 90-100km hizda abs lambasi yaniyor neden olabilir basina gelen varmi cozun bula bilen varmi

Mehnet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet bey merhaba cozebildinizmi sikintiyi