Corsa D kasa Tablet Uygulaması

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Ben yaklaşık 2 sene kadar kendi arabamda bu uygulamayı kullanmıştım arabama GİD ekran alınca sökmüştüm.
Favebook'ta yöneticisi olduğum bir Corsa D grubu var ve grubumuzdan bir arkadaşımızın isteğini kırmayarak bir tablet uygulaması yaptım Bu uygulamada Gid ekran çerçeve ve kep denen kapağı kullanılıyor yaparkende amatörcede olsa videoya çekerek herkesin faydalanması için youtube yükledim ama öyle birileri benim kanalıma üye olsun diye değil sadece yapmak isteyenler yapsın diye

Forum Admin ve moderatörleri uygun görmezse post silinebilir tekrar yazmakta fayda görüyorum benim bu kanala birileri abone olsun yaptıklarımı beğensin diye bir kaygım ve beklentim yok amacım sadece bilgi paylaşmak

https://youtu.be/ZQUIMxMN6wo

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Gid ekranı nereden ne kadar aldınız sorabilir miyim bende arıyorum. Benim ana ünite CD30 mp3 uygun mudur?

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Gid ekranı nereden ne kadar aldınız sorabilir miyim bende arıyorum. Benim ana ünite CD30 mp3 uygun mudur?

CD30 MP3 Gid ekranı tam anlamıyla kontrol etmez teybin üzerinde BC OK tuşları olması gerekli ama çalıştırır fakat çalışması için alacağınız ekranın ya arabadan sökülürken boşandırılmış olması gerekli ben daha 2. el alınan ekranların boşandırılmışına hiç rastlamadım daha dün bc ok tuşlu 1 teyp+ekran ekstra 2 ekran eşleştirdim yada teybinizin ve ekranın eprom entegreleri eşleştirilmiş dosyalarla tekrar programlanması gerekli sizin arabanızdaki teyp ile eşleştrildiğini varsayalım ve arabanıza takıldığını varsayalım GİD ekranın saat tarih dil yakıt ve diğer ayarlarını yapmak için tech 2 yada opcom kullanılarak yapılması lazım ekranı sökerseniz sıfırlanır yada kutup başını sökerseniz sıfırlanır tekrar yaptırmanız lazım yada eşleştirilmiş teyp ve ekranı beraber alacaksınız

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et

Ekranın fiyatını sormuşsun toplamını söyleyeyim 450 ekran 200 teyp 200 eşleştirmeye verdim git gel kargo parasıda hadi 50 lira olsun birde buna gid ekran kep ve çerçeve almak lazım bugün 250 lira toplamda 1150 lira he şu var 2 sene önce eprom yazacak bir sistemim yoktu tamamen merak işte onuda tam anlamıyla hazır hale getirmek içinde 1500'den fazla para harcadım. Bu arada profil fotoğrafımda görünen arabanın ledlerini tek tek değiştirdim ekranıda mavi yapabilirdim ama ona kıyamadım.

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et