corsa D ses sistemi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yolcu79
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar corsa d aracıma arka kapılara 13cm JBL compenat takmak istiyorum arka kapılarda teysisat kabloları cekilimi yoksa yenimi cektiricez bu compenat ları orjinel teyibe bağlatıcam kaldırırmı acaba yoksa anfide almam gerekiyormu

teybe bağlayacaksan tesisat kablolarını kullanabilirsin.ancak complar anfiye girilmeden bi işe yaramaz.ana ünite çıkışlarına zarar verebilir.o nedenle tabiki anfi ihtiyacın var.işin içine amfi girince de orjinal kablo tesisatın hiçbir işe yaramaz.
bu konuyu takip et bak haftaya corsa d için sistemin kurluşunu resimli olarak anlatacağım.

anfi kullanmak istemiyorum normal bi hoparlör takmak gerek ozaman kac wat bişey kaldırır orjinali vede ne marka ayrıca haftaya konuyu takip edicem teşekkürler.

2 yollu koaksiyal hoparlörler kullanabilirsin.ancak orjinal ünitenin çıkışları 4x15 gibi bişey.yaptığın harcamaya değmeyecektir.aradaki farkı hissetmek bile zor olur.üstüne birde arka kapıları söküp takmakla uğraşacaksın.
alpine pioneer veya sony koaksiyol takımları 100 ytl gibi bi fiyata bulabilirsin.bağlamak için de orjinal kabloları söküp onlara bağlantı yapman yeterli olur.
eğer kaliteli ses istiyorsan component ve amfi kullanmak şart.

sağolasın calışmanı bekleyip görmek istiyorum bütceyi düzeltirsek ozaman anfi ve compnat koyarız

Geri