corsa d turbo kaçlık

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ne ise yarar ki bu Cagatay :)

Tapatalk.

benim bildiğim ısıyı hapsediyor onun için klima borularınıda yalıtıp klima performansını yükseltmeyi düşünüyorum downpipeda sargı yapıcam turbo ceketi işi kafamı kurcalıyor:)esasında büyük turboda çabuk dolma için kullanıyorlar:)

Bizde pek fayda edecegini sanmam :)
Klima borulari kayis bolumunde oldugu icin cok fazla isiya maruz kalmiyordur bence.

Tapatalk.

30 tl gibi bir fiyata geliyor daha ucuzlarıda var denemeye değer duruyor arkadaşlar alıcaz özellikle benim için klima performansını yükseltmek çok önemli siyah araba olduğundan insan biner binmez terliyor:)

Büyük turboda fazla dolma için yazılım şart, ben ürküyorum arabaya bişey yaptım sanıp, meğersem turbo-lag a düşüyomuşum. Alışmışım lpgli arabayı devirsiz sürmeye, bunda turboyu doldurma derdi var :D

30 tl gibi bir fiyata geliyor daha ucuzlarıda var denemeye değer duruyor arkadaşlar alıcaz özellikle benim için klima performansını yükseltmek çok önemli siyah araba olduğundan insan biner binmez terliyor:)

Salyangozdan cok manifoldu sarman gerek o zaman, bende dusunebilirim turboya bere takmayi :)

Büyük turboda fazla dolma için yazılım şart, ben ürküyorum arabaya bişey yaptım sanıp, meğersem turbo-lag a düşüyomuşum. Alışmışım lpgli arabayı devirsiz sürmeye, bunda turboyu doldurma derdi var :D

Alisiverceen gari :)

Tapatalk.

manifold hatırladığım kadarıyla küçük ama sarılacak gibiyse onuda sararım:)

muhtemelen o iş görür boyut olarak.ama dizelde egt kaça çıkıyor bakmak lazım. gerek olup olmadığı ordanda anlaşılır. ceketlerin turboya zarar verdiğini söyleyenlerde var...

muhtemelen o iş görür boyut olarak.ama dizelde egt kaça çıkıyor bakmak lazım. gerek olup olmadığı ordanda anlaşılır. ceketlerin turboya zarar verdiğini söyleyenlerde var...

egtyi ölçemiyoruz ki ben kaput altındaki sıcaklığı azaltmak için istiyorum aslında yazılanlara göre birinin arabası bile yanmış sözde :)

Geri