::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tekrar selamlar bugün orijinal GSİ Spoiler için görüştüm (egem opel ile) adamlar 780ytl+işçilik+boya 1000ytl fiyat verdiiii %25 indirim de var hepsine gerçi ama çok pahalı geldi düşünücem biraz sizce ne yapmalıyım yan sanayii de güzel oomuyor yani durmuyor orijin gibi yan sanayi bilen varsa lütfen yazsın yoksa alcam orijinal bitçek gitçek yardımcı olun kardeşinize

yüksel sadece spoyler için bir milyar fazla kardeşim iiyi düşün bence sen
bak benimkiler speyder denen bi markadan yaptık yorumlar güzel sne gene iyi düşüne bence bide kapı kollarınlan kapı çıtalarını gövde rengine yap

şimdi diceksiniz abi bişiyi beyenmiyosun 4 civarı arkastan aradılar irmscher marka bi spoiler var getirtebiliriz dedi www.irmscher.de de 3501402 koldu spoiler ama oda hoşuma gitmedi hem 600ytl açıkçası adam indirim yapamıyor İrmscher yani aksesuar olduğu için ama egem 1000ytllik spoileri %25 indirimli tüm boya işçilik içinde 650 dedi son fiyat sizce

kapı kolları çıtalar falan spoilerle birlikte yaptırıcam inşallahşu ay bi geçsin okul falan zorluyo ilgilenemiyorum yani halim kalmıo para meseleside babama baktığından hehe mart gibi olcak inşallah

ya bişi dicem kanadı kendim dizayn edicem ne dersiniz yapmak çok da zor değil

Geri