Corsa Gardaşlığı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan uploader
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ay felan oluyor bu resmi çekeli. Vakit bulup ta yükleyemedim. Bizim apartmanın otoparkından :D en soldaki bizimkisi

corsa gardaşlığı bu olsa gerek

resme tıklayın büyüyor

aynen essentia plakaları ben değiştim komşular görürde yanlış anlamasınlar die. En soldaki bizim araç ile beyaz olanı dizel. Diğer birşey mavisi diye geçio ama unuttum o da benzinli :D

Bende 2012 Corsa 1.2 Essentia ile yarın Opel dünyasına adım atmış olacağım hayırlısıyla. İlk arabam olacak :)

Ortadaki güzelmiş, Atatürkün kocatepe duruşu var :)
Yakın bir zamana kadar Corsalara ufak mufak diyerek soğuk bakardım, Corsa B GLS ye binmek nasip oldu, kimbilir C si nasıldır, sempati ile bakmaya başladım bu keratalara :)

Bende 2012 Corsa 1.2 Essentia ile yarın Opel dünyasına adım atmış olacağım hayırlısıyla. İlk arabam olacak :)

Hadi hayırlı olsun..benden tam 1 ay sonra corsa cı oluyorsun..bende 15 haziranda Opel Corsa 1,3 CDTİ Enjoy ile adım attım.. 1,2 nin otomatiği hazırda olmadığı için bununda rengini beğendim için bunu almıştım..

Hayırlı olsun..Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

ultra mavi diye bir renk vardı, lacivert gibi, ortadaki araç daha açık gibi ama

Hadi hayırlı olsun..benden tam 1 ay sonra corsa cı oluyorsun..bende 15 haziranda Opel Corsa 1,3 CDTİ Enjoy ile adım attım.. 1,2 nin otomatiği hazırda olmadığı için bununda rengini beğendim için bunu almıştım..

Hayırlı olsun..Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için. Bu gece zor uyku tutar beni :) İyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum, umarım yanılmam. 1.2 'nin yakıt tüketimi konusunda kafamda soru işaretleri yok değil ama sakin araç kullanan birisiyim. Tüketimde ne değerler elde edeceğimi merakla bekliyorum açıkçası.

Geri