Corsa gitti ciddi ciddi

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bı yandan gıttıgıne uzuluyorum bı yandanda 25bıne verdıgıme sevınıyorum =) 1.2 lpg essentıa modelıydı 40bın kmde...ıyı vermemısmıyım =)

essentia icin guzel. enjoy 1.2 d easytronik 55.000 de sattik kaput ucu lokal boyali idi 5 cm kadar. baska boyasi yoktu siyah renk ve gercekten tertemizdi 26 liraya satildi. 25 iyi satmissiniz. hele kirmizi rengi...

sol ıkı kapı arası, sag arka kapı camurluk bırlesımındede boya vardır bıde ama temız kullanıyodum aracı alan kısıyede kanım ısındı hayrlısıyla bınsın oda

ama en cok koyan ne bılıyormussunuz noter cıkısı anahtarı adama verıp arkasından bakmak cıdden cok uzuluyor ınsan

sımdı ne alcaksınız pekı?

arabadan ayrılmak zordur... bir nevi oyuncağımız gibi birşey :)
en kısa zamanda daha güzelleri nasip olur inşallah...

sol ıkı kapı arası, sag arka kapı camurluk bırlesımındede boya vardır bıde ama temız kullanıyodum aracı alan kısıyede kanım ısındı hayrlısıyla bınsın oda

ama en cok koyan ne bılıyormussunuz noter cıkısı anahtarı adama verıp arkasından bakmak cıdden cok uzuluyor ınsan

bi an kendi aracımı aynı durumda düşündüm.. vermişiz anahtarı gidiyo kerata :( ilk arabam, hiç satamam gibi geliyo.. ki imkan olursa satmıycam

vay arkadaş çok duygulandım ya 106 yı gecen hafta verirken satıştan vazgeçtim dedim ama alan çocuk artık imzayı attın dedi hayırlısı dedim verdim anahtarı hala üzgünüm onun gibi yürüyen denk gelecek mi görecez :cry:

ne milletiz yahu .
çoğumuzda az çok var bu duygu zira dişinden tırnağından arttırıp daha önceden hayalini kurup heves edip alıp üstünede biraz da masraf edince araba ,araba olmaktan çıkyor.
aslında makina ile duygusal bağ kurmaya gerek yok... :)
alınır, zamanı gelince değerini veren çıkarsa da satılır .
hepsi bu.

bencede cok güzel vermişisiniz hayırlısı olsun.

Geri