Corsa için kararsız kaldım.

saygin1594

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Uzun zaman sonunda çok yüksek bir bütçeyle olmasada çok beğendiğim bir araç olan corsa'ya sahip olmaya karar verdim.

2000 model 100.000 de 1.2 otomatik swing 13.000 tl

2004 model 100.000 de 1.0 essentia 14000 tl

olarak 2 ayrı satıcı ile görüştüm 2000 model olan değişensiz ve boya görmüş 2004 model olan sadece sağ çamurluk değişmiş ve çiziklerden dolayı boyalı.

şöförlüğü bu arabada geliştirecek biri olarak bana hangisini tavsiye edersiniz.

Bu türden çok sorulara maruz kalmışsınızdır muhtemelen ama az da olsa beni fikir sahibi yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:
usta 1.0 motor cok ufak gıtmez o arac 1.2 neysede soforlugunu gelıstırceksen palıo almayı dusunmezmısn kaskosu ucuz parcaları ucuz sonucta ALLAH korusunda ufak tefek kazalrda surtmelerde felan cebınıde yakmaz hem sonucta hıc bırımız annemızın karnındaogrenmedık araba kullanmayı surttuk vurduk ettık ogrendık... hem palıoda model yuksek olur o fıyatlara belkı dızel bıle bulabılırsın hem

İlk araba için motor seceneği diye düşünme uzun yıllar binecekmiş gibi bir araba almalısın belirttiğin motorlar çok düşük kullanacağın araba en az1.4 16v olsun yoksa arabadan hem zevk almassın hemde zor durumlarda seni kurtarmaz yığılır kalır ilk araba için opel uygun. clio da olabilir palio tercih etme parçası o kadarda ucuz değil ha ben şehinden doğandan uydururum diosan o ayrı motor ve ıvıvr zıvır malzemeler onlarla aynı daha iyiysini yapıyım biraz daha parada çıkarım diosan polodan şaşma iyi akşamlar

palionun hangi motor parçası şahin ve doğanla uyumlu?

Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2000 model 13000 lira mı? şaka olduğunu söyleyin...

sürüş becerilerini geliştirmeyi düşünüyorsan bu kadar bağlama bence.

1400cc 90hp corsa gls tavsiye ederim manuel alın..

1.0 corsa tavsiye ederim şehir içinde kullanması da motor sesi de zevkli.performans mı 100km/h'dan sonra hiçbirşey beklemeyin.park etmesi basit, sorunsuz sıkıntısız, az yakan, kullanması rahat

Geri