corsa için yardım

kaptanati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim merivam var,
icon2.gif
eşim için otomatik veya tiptronic corsa düşünüyorum. corsa kullanıcılarının ulu tecrübeleri ile hangi vitesi seçmem gerektiğine yardımcı olabilirler mi?

bayan için bence otomatik en ideali. Hiç triptonik kullanmadım. Belki ondada oto modu vardır.

ben süper bi kullanıcı olmama rağmen:cool: keşke düz değilde otomatik alsaydım diyorum.

ben süper bi kullanıcı olmama rağmen:cool: keşke düz değilde otomatik alsaydım diyorum.
yalnız siz aracınızı istanbul trafiğinde kullanıyorsunuz. ankara da trafik problemi yok denilcek kadar az. bence tiptronic alın. hiç olmasa hem otomatik hem manuel keyfini çıkartınız.

yalnız siz aracınızı istanbul trafiğinde kullanıyorsunuz. ankara da trafik problemi yok denilcek kadar az. bence tiptronic alın. hiç olmasa hem otomatik hem manuel keyfini çıkartınız.

Ankara'da trafik yok mu...abi geç onu sen... Gel bakalım bizim buralara trafik gör..Ostimde gezmeye benzemez bu iş...

Hill hold "rampa da kaymama" özelliği olmasına dikkat edin.. corsa tiptroniclerde bu özellik yok diye biliyorum.. rampada sorun cıkarıyor.

yapma abi istanbul gibi trafik nerde var ankarada. belli saatlerde (ki iş giriş-çıkış saatleri) tamam oluyo ama istanbulda 7/24:(

Corsa bayan için dogru seçim gerçekten.Easytronic güzel bir secenek ama bazı durumlarda hassas kullanmak gerekebiliyor.Ayrıca istenildiğinde manuel de vites değiştirebilmek gerçekten çok güzel bir avantaj.bence eşinize; kullanırken dikkat etmesi gereken noktaları anlatır ve uygulamasını saglarsanız çok memnun kalacaktır.Üstelik sizde bu aracı kullanmak isterseniz manuel seçenegine alıp kullanabilir, keyfini çıkartırsınız

Son düzenleme:
arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. ama ben daha çok ikisinin kullanma prensibinden hareketle biz son kullanıcılarda sorunsuz(ör:yokuşta kalkış sistemi var mı-yok mu), arızasız kullanımının hangisinin avantajlı olduğu görüşlerinizi bekliyorum. teşekkürler

Geri