CYLONE NECVOX MOTEVO V.B İÇİN HD KLİP HAZIRLADIM İNDİR İZLE 720X480

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tff2525
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelsizasla  foruma özel hazırldıım cyclone necvox v.b navigason cihazlar için 720x480 ebatlı 15 dakikalık shakira konser klibi.sizin tek yapmanız gereken videoyu indirmek ve aracınızda izlemek .
YANLIZ yükleyen arkadaşlardan ricam aracaın navigasyonuna bunu yükleyen bir arkadaş videosunu çekip yada resmini çekip siteye atsın ki ekranda nasıl duruyor görelim ve ona göre elimdeki diğer belgesel film ve klipleride atabileyim .İşTE KLİP
http://youtu.be/8NqwF2XHMis

Ynt: CYLONE NECVOX MOTEVO V.B İÇİN HD KLİP HAZIRLADIM İNDİR İZLE 720X480

bu arada görüntü hd

Telif hakkı sebebiyle silindi yazıyor

peki bu videoyu foruma nasıl yükleyecez resim biliyorum ama video hiç denememiştim .

tff2525 link' Alıntı:
bu arada görüntü hd
Affınıza sığınarak küçük bir düzeltme yapacağım.
hd olması için en az 1280 x 720 olması gerek(HD READY YADA 720p olarak ta bilinir). 720 x 480 DVD kalitesi olarak bilinir. Bir de 1920 x 1080 var. Full HD yada 1080p olarak bilinir.

[img=400x600]http://s11.postimg.org/8b1o4lctf/image.jpg[/img]

pardon şu konuda yardımcı olur musunuz örneğin ben youtubedan videoyu orjinal haliyle indiriyorum .örneğin full hd bir görüntüyü. bunu aynen cyclone yada necvoxa direk bu haliyle atarsam çalıştırır mı .yada illa video converterle yapmam gereken bir iş var mı

pardon şu konuda yardımcı olur musunuz örneğin ben youtubedan videoyu orjinal haliyle indiriyorum .örneğin full hd bir görüntüyü. bunu aynen cyclone yada necvoxa direk bu haliyle atarsam çalıştırır mı .yada illa video converterle yapmam gereken bir iş var mı

You tube den internet download manager (ıdm) ile indiriyorsanız flv mp4 avi diye seçenek var cihazınız hangisiyle uyumluysa o formatta indirme yaparsanız çevirmenize gerek kalmaz.

Geri