debriyaj pedal yayı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mete0131
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mete0131

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
debriyaj pedal yayı kırıldı bu şekilde araç kullanılabilir mi..? resimdeki 18 numaralı parça kırılarak paspasın üstüne düştüopel.webp

Servisten sipariş edmez msiniz muhtemelen geri çekmeye yarıyordur yay

Basıp çektiğinizde eskiye nazaran(Belki uzun zamandır kırıktı sonradan düştü) herhangi bir farklılık hissetmiyormusunuz?...İllaki değiştirmeniz gerekecektir..Sonuçta hiçbir parça gereksiz yere konmaz....

Aynısı 2 yıl kadar önce başıma gelmişti.
Yetkili servise gittim, sipariş verdiler. Bir hafta sonra arayıp yayın geldiğini söylediler. 5-10 dakikalık bir işlemle yayı taktılar.

Yetkili servisten önce özel servise gitmiştim. Usta, pedal takımını, direksiyonu, vites topuzunu falan dağıttı ve yayın nereden kırılıp düştüğünü bulamadı.

• Beğen
Tepkiler: Cemil
Aynısı 2 yıl kadar önce başıma gelmişti.
Yetkili servise gittim, sipariş verdiler. Bir hafta sonra arayıp yayın geldiğini söylediler. 5-10 dakikalık bir işlemle yayı taktılar.

Yetkili servisten önce özel servise gitmiştim. Usta, pedal takımını, direksiyonu, vites topuzunu falan dağıttı ve yayın nereden kırılıp düştüğünü bulamadı.
Malesef bizim milletimize bilmiyorum demek işin ehline yönlendirmek yok...Yahu bilmiyorsan daha önce yapmadıysan ya bilen birine sor yada yönlendir...Bizim vatandaşa Adres sorsan utanır bilmiyorum demeye,bilmiyorsa bile sallar şurdan git burdan git diye...Böyle olunca hem daha fazla vakit hemde enerji kaybediyorsun...Topyekün zarar...

• Beğen
Tepkiler: Guven
Geri