Depo Fullenincee sıfırlayan başka obsesiff varmı:)?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AdVeS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
""Arkadaşlarr her birinizin yazdıklarını okudum yine yeniden hani diezel ve lpg için anladım da:eek: ...Ben gidip arabamı yakıcam benzinlee yaa yok yok bu böyle olmazzz :rulet2: (arabamı satıyorumm alan varmı :hıh: :p :p ) ""

Bende her seferinde sıfırlarım kilometreyi. Hatta fişlere km yi yazıp ruhsata koyuyorum.
40-42 litre arasında değişiyor her dolduruşta.
Şehir içi 600 km ortalama.
Şehir dışı 738 km (Ankara - Antalya, Antalya içinde 80 km)

Araba ne diye sorma ama, resimi imzamda özellikleri solda.

Gel vazgeç Bu sevdadan (:

Alalım bi dizel sana..Bak yarısını yakıyor aynı yolda..Hem yokuşlarda dizel hiç yormaz..

Gel vazgeç Bu sevdadan (:

Alalım bi dizel sana..Bak yarısını yakıyor aynı yolda..Hem yokuşlarda dizel hiç yormaz..

""Evet haklısın hakketen mehmet...Ehh şu 17 ay bitsin zaten, kızıma zor da olsa dizelle veda etme olasılığım artıyor gibi baksana yoksa bulaanımm olcam:mad: ;) ""

O zaman bende yazayım 40lt ile 700km-750km arası yol gidiyorum şehir içi şehir dışı 930km en sonki değer...
Hatta geçenlerde fulledim ilk çeyreğin biraz altında ibre 320km'de şimdilik...

ben hep 20 ile 50 ytl arası alırım ve hiç dikkat etmedim kaç km yapıyo diye ama genelde ışık yanık olur hep (maksat depodaki benzin ağırlık yapmasın) :)

eheueh:D

45lt ile şehir içi max. 750km, şehirdışı ise max 900km gittim.
Normalde genel olarak ise şehir içi 650km, şehirdışı 750km

obsesifim,obsesifsin,obsesifiz....

:D:D:D

""unutturma Samet bu tekerlemeni sana söylettireceğim hızla bakalımm bölee yeşil yeşilll gülcekmisnnn:D ,,yaz köşesiii kış köşesii ;) ""

Geri