devirli çalışma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan babay22
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

babay22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım boştayken yani rölantdeyken 900 devirden aşağı inmiyor. her zaman olmuyor. yeni farkettim. bu normal mi?

kış aylarında motor soğukken biraz yüksek devirde çalışıyor.sapıtıyor yani,çok dalgalanmıyorsa endişelenmeyin derim.

900 den pek aşağı inmez diye biliyorum ki 900 oldukça normal devirli sayılmaz önceki aracım lancer da 1000 dv/dk aşaı inmiyordu.

normal sanirim

yorumlarınız için teşekkürler. bazen motor ısınsa da inmiyor. dün sabah devirli çalışıyordu. işten çıkınca çalıştırdım normal çalıştı. umarım soğuktandır..

Gayet normal 900 dışarda soguklar var motor ısıtıyor kendini...ben bugun yolda giderken soguktu -15 derece vites değiştirirken aracın devir saatinin 1200 devirden aşagı düşmediğini gördüm ama motor ısındıktan sonra düzeldi...soguklarda devirli çalışma normaldir kısaca...

arkadaslar bende 99cd var astra bende de hiç yerinde durmuyo:) lpg ye gecince titreme oluyo farları yakınca cogalıyo hele klimayı acınca dans ediyo ama her zman değil sanki şase varmış gibi hiç bi problem yokken arac duruyo sabit tak kendi stop ediyo çözemedim çözemedim...

benzinlide 750 d/dak, dizellerde ise 900 d/dak normaldir. Kitapçığın ilgili maddesinde de yazar.

Geri