dijital LPG göstergesi

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi düzelttim, yanlış link vermişim. özür... arkadaşlar bu çalışmayı tesadüfen gördüm, bu konu hakkında bilgisi olan varmı? ha bu arada ((( hocam bu çalışma 5-10 yıllık, sen yenimi gördün gibi şeyler istemiyorum, lütfen)))

https://www.youtube.com/watch?v=XH00gXqSnXI

Son düzenleme:
Ben resim göremiyorum sıkıntı varmı yoksa telden girincemi

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Sanırım benzinde yeşil oluyor göstergeler, devir yükselince kırmızı. LPG de mavi, devir yükselince kırmızı. Benzer çalışmalar bende görmüştüm.LPG için yol bilgisayarı yapan, LPG için tank doluluk göstergesi yapan vs. PIC ile benzer programlamalar yapılabilir diye düşünüyorum.

super bısey gercektende..

arkadaşlar dijital lpg göstergesini yapan arkadaşa ulaştım ve konuştum, LCD ekranlı dijital LPG Göstergesi Projesi buradan bakarsanız, renkli olan değilde daha şık olan ve kibrit kutusu büyüklüğünde olan modeli yapmaya başlamış, siyah zemin beyaz yazı olan modeli, bizlere 100 tl fiyat verdi, ayrıca montaj ve kalibrasyon konusunda da telefon ile destek vereceğini söyledi, tabi izmir den arkadaşların işi çok daha kolay olacaktır,,, kendisine sormadan buradan telefon numarasını yazmamayım, isteyene özelden yazarım,

Geri