Dizel arac tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Falan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar corsa d 1.4 twinport enjoy aracımın yakıtı belimi büktü. Senede 10.000 km yapan birisiyim ama yinede her hafta 70-80 tl yakıtt aliyorum.. Linea veya punto 1.3 dizel dusunuyorum. Yorumlariniz nedir Baska tavsiyeniz olabilirmi?

Corsa 1.3 tavsiye edebilirim, ama model değiştireyim derseniz linea yı daha sonra elden çıkartmak istediğinizde zorlanabilirsiniz, çünkü şirket arabası oldular.

Düşündüğünüz yakıt ekonomisi ve fiyata göre size uygun olarak Astra H kasa 1.3 dizel alabilirisiniz. Corsaya göre daha büyük, bir üst sınıfta, yakıt dizel, 2. el piyasası parçası bol.

Hyundai Accent Era derim kendim kullannıyorum konfor+performans+yakıt+donanım konusunda 10 numara taksi çıkması veya şirket arabası olarak kullanılmamış olanları bulursanız alınıcak en iyi araba. Alırsanız benimkisi gibi n dolusunu alın derim Style paket geçer 10 airbag + esp + digital klima vs vs. gibi bir çok özellikleri var

1.3 CDTI Astra ya da Corsa olabilir.

Bagaj önemliyse Linea da olur. Diğerlerini tercih etmezdim.

Bagaj önemli degil 29000 lirayı gecmeden çok km yapmamış 2010 ustu sadece lineada mevcut.. astra veya corsa tabiki isterim ama 2008 model km yapmıs araclar mevcut;(

ben corsa tercih ederdim 1.3 cdti. yakıt konusunda sizi yeterince tatmin edecektir

Hyundai Accent Era derim kendim kullannıyorum konfor+performans+yakıt+donanım konusunda 10 numara taksi çıkması veya şirket arabası olarak kullanılmamış olanları bulursanız alınıcak en iyi araba. Alırsanız benimkisi gibi n dolusunu alın derim Style paket geçer 10 airbag + esp + digital klima vs vs. gibi bir çok özellikleri var

Era lar hosuma gitmiyor:( Era veya linea arasında kalirsam tercihim linea olacak.

Geri