Double Din de Tv Anteni

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan KRAL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar double din aldım fakat tv anteni alıp montajını yapmamın bi faydası olurmu bazı arkadaslar hareket halinde zaten çekmez bazısıda durunca iki üç kanal çeker oda cızırtılı olur diyo bu konuda bilgisi olan varmı?

kaliteli bi anten aldığın taktirde bi sorun yaratmaz ve güzel de görüntü alırısın

Valla piyasada 10-100 lira arası anten var:D

Bu Antenden aldım Durdugun yerde iyi çekiyor.gerikirse ileri geri yapılarak ince ayar yapıyorum :).yolda iken denildiği gibi biraz zor çekiyor.Fakat trafikte flan görüntü güzel.yerine göre çogu kanalı çekiyor.istanbulda durum boyle :)

universal marka tv anteni var.ihtiyacı olan varsa 20 lira.kendi double din imde kullanıyordum.satınca boşa çıktı .

verımlıyse alayım mudur nasıldı?

otobüslerde uydu yayını izleniyor ya acaba onun gibi bişeyi arabalara da kurmak mümkün mü...büyük bi ihtimal mümkündür de maliyeti ne olur acaba :)

anteni bugün beyaz güvercin arkadasımızdan aldım tesekkürler...

inşallah istediğin verimi alırsın kendime de double din vardı antenini alamadan götürdüler :9

kardes sabah fibercideydim gögüsü piano black yapıp göğüse göre göre hafif egimli şekilde ayarlayıp çıkmıcak sekilde arkasına kapak yapcak zaten double dinin başlığı çıkıyo ama hırsıza çare yok umarım patlatmazlar...

Geri