Dün bir kazaya tanık oldum...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malum Sivas'ın Fenerbahçe ile önemli bir maçı var.Son iki gün yoğunluk artmış durumda.Dün aracımla çıkmaktan vazgeçtim,hava almaya çıkmıştım ki kazaya tanık oldum.4 araç birbirine girmiş.En sonda bulunan Honda Accord ve onun çarptığı Broadway baya hasarlı idi.Allah'tan şahıslarda bir şey yoktu.Yoğunluk,insanlar ... Geçmiş olsun diyelim buradan.Sizlerle paylaşmak istedim...

fotoraf2w.jpg

fotoraf1n.jpg

Ekli dosyalar

• fotoğraf 1.webp
    fotoğraf 1.webp
    56.9 KB · Görüntüleme: 23
  • fotoğraf 2.webp
    fotoğraf 2.webp
    54 KB · Görüntüleme: 16
Meşhur İstasyon cad

Sivas'ın yolları çok dar geldi bana Kayseri'den sonra gerçi tramwayla birlikte Kayseri'ninde otoban yolları rezalet oldu, kazazedelere geçmiş olsun.

Evet istasyon caddesi...Yollar çok dar bir de park edenler olunca siz düşünün gerisini...

gecmıs olsun kazazedelere :(

Hondaların en tipik özelliğidir en ufak tıklamada dahi kaput katlanır.caponlar çarpma anında kaputun yolcu kabinine yada cama doğru haraketini engellemek için kaputun orta kısımlarına katlanmayı sağlayan bosluklar bırakmıslar :D o da ayrı bir özellik :D

geçmiş olsun kaza zedelere.Allah kimseye kaza bela vermesin

Accord un farlar sağlam ama hala :).... Kaza zedelere çok geçmiş olsun kötü bişey bende geçen yaz 98 model doğal s ile bi araçla kafa kafaya girdim galiba ondada japon eli vardi kaput ikiye katlandi direk :p

Geri